Police 

Police

Police neboli závěsné poličky na zeď často pořizujeme do celého bytu. Nejsou tedy specifické pouze do ložnice či dětského pokoje. Často jsou police pořizovány z praktického hlediska čili na odkládání věcí (nejčastěji do dětského pokoje), nebo z hlediska estetického a to pro různé dekorace.Do této kategorie nábytku jsme také zařadily závěsné skříňky na zeď. Tyto skříňky jsou často uzavřeny dvířky a můžeme tedy do nich uschovat předměty které nepotřebujeme mít na očích. Tím skříňky zajistí důležitý úložný prostor nejen v ložnici.

Moderní vzhled v kombinaci odstínů modřín sibiřský/dub nabízí nová kolekce ED.

971 Kč
Momentálně nedostupné

Police Quen zajistí dostatečný úložný prostor.

421 Kč
5-6 týdnů

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Laos.

1 180 Kč
4-6 týdnů

Kolekce CANTO v sobě spojuje příjemné odstíny dvěva, což navozuje velice klidnou atmosféru. 

1 230 Kč
5-6 týdnů

Kolekce CANTO v sobě spojuje příjemné odstíny dvěva, což navozuje velice klidnou atmosféru. 

1 090 Kč
5-6 týdnů

Praktická police na chatu v mnoha odstínech moření.

2 496 Kč
6 - 8 týdnů

Elegantní police z masivu vhodná na chatu či chalupu. Selský nábytek je díky svému provedení vhodný pro vybavení jídelen, obývacích pokojů nebo jiných prostorů, které disponují dostatečně velkým prostorem.

2 496 Kč
6 - 8 týdnů

Selský nábytek je díky svému provedení vhodný pro vybavení jídelen, obývacích pokojů nebo jiných prostorů, které disponují dostatečně velkým prostorem.

2 194 Kč
6 - 8 týdnů

Police z masivu v selském stylu. Monžnost možení do mnoha odstínů.

3 027 Kč
6 - 8 týdnů

Police ve tvaru stromu z masivu borovice

13 562 Kč
6 - 8 týdnů

Police Nina spojuje modrení design s praktičnotí. Nábytek Nina je určený do dětského pokoje či pro studenty, kteří mají daleko vyšší nároky na vybavení studentského pokoje. Nebo jej můžete umístit do kterékoliv obytné místnosti. Kombinace barev Grafit a Dub rivera je vhodná jak pro chlapce tak i pro dívky.

1 716 Kč
Skladem

Police do dětského pokoje Nina spojuje modrení design s praktičnotí. Nábytek Nina je určený do dětského pokoje či pro studenty, kteří mají daleko vyšší nároky na vybavení studentského pokoje. Nebo jej můžete umístit do kterékoliv obytné místnosti. Kombinace barev Grafit a Enigma je vhodná jak pro chlapce tak i pro dívky.

1 716 Kč
4-8 týdnů
Zobrazeno 1 – 12 z 57 položek