Ložnice z masivu 

Ložnice z masivu

Dáváte přednost kvalitnímu nábytku z masivu, který Vám zaručí dlouhou životnost? Nabízíme zde nábytek do ložnice z borovicového a dubového dřeva. Ložnice z masivu vypadají elegantně, a proto jsou velmi oblíbené. Tento nábytek má jedinečný vzhled, přírodního materiálu. Ložnice z masivu obsahují pevnou postel, noční stolky, komodu a šatní skříň. Většinu dílů nábytku z masivu můžete také zakoupit samostatně. Pokud požadovaný díl nábytku jako samostatný díl nenaleznete, kontaktujte nás a rádi vám ho seženeme.

Ložnice z masivu to je elegance a harmonie s přírodou.

Ložnice z masivu mnoho jednotlivých segmentů.

42 274 Kč
4-6 týdnů

Ložnice francouzského výrobce z kategorie rustikálního nábytku. Luxusní ložnice pro náročné v barevném provedení světle šedé.

41 690 Kč
2-4 týdny

Ložnice francouzského výrobce z kategorie rustikálního nábytku vhodná například na chalupu. Luxusní ložnice pro náročné v barevném provedení světle šedé.

45 928 Kč
4-6 týdnů

Klasický design ložnice Bear patří k oblíbeným již po staletí. Ložnice nabízí vysokou kvalitu díky materiálu, dubové dřevo. Francie.

36 862 Kč 42 048 Kč
Snížená cena!
4-6 týdnů

Kolekce Moris je produkt dánského výrobce a jeho design je ve venkovském stylu. Nábytek je vyroben z dánské borovice.

34 254 Kč 45 673 Kč
Snížená cena!
4-6 týdnů

Ložnice Proveans styl kolekce Hens je produktem dánského výrobce, který se zaměřuje na výrobu nábytku z masivu (dánská borovice). Jde o program, kterým můžete vybavit studentské pokoje nebo ložnice.

47 961 Kč
4-6 týdnů

Ložnice Moris je produkt dánského výrobce a jeho design je ve venkovském stylu. Nábytek je vyroben z dánské borovice.

34 254 Kč 45 673 Kč
Snížená cena!
4-6 týdnů
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek