Kredence 

Kredence z masivu

Kredence v selkém stylu jsou vyrobeny z masivu smrkového, dubového nebo borovicového dřeva, V kuchyni naleznou uplatnění jako komoda, příborník nebo odkládací plocha na kuchyňské náčení. Nábytkem v selském stylu se většinou vybavují chalupy, chaty a koliby.

Kredence jsou často rustikálního stylu a lze tak sjednotit celou místnost kuchyně.

Selský nábytek ve venkovském stylu dále dělíme na:

Kredenc z masivu v selském stylu. Vyroben z kvalitního masivu borovice. Vhodný na chatu či chalupu.Možnost moření do více odstínů!!

40 251 Kč
8-12 týdnů

Kredence a příborníky z masivu v selském stylu. Vyroben z kvalitního masivu borovice který lze namořit do mnoha odstínů.Možnost moření do více odstínů!!

45 566 Kč
8-12 týdnů

Rustikální kredenc nebo vitrína z masivu vyrobena v selkém stylu. Vhodná pro vybavení jídelny, chaty či chalupy v rustikálním stylu.  Možnost moření do růzdných odstínů.

39 306 Kč
8-12 týdnů

Rustikální vitrína z masivu v selském stylu vhodná do obývacího pokoje, jídelny nebo na chatu či chalupu.  Možnost moření do růzdných odstínů.

25 345 Kč
8-12 týdnů

Vitrína v selském stylu.  Možnost moření do růzdných odstínů.

32 534 Kč
8-12 týdnů

Závěsná skříňka v selském stylu vhodná pro vybavení jídelny nebo chaty v rustikálním stylu.  Možnost moření do mnoha odstínů.

7 509 Kč
8-12 týdnů

Závěsná skříňka v selském stylu.  Možnost moření do mnoha odstínů.

7 509 Kč
8-12 týdnů

Závěsná skříňka s šuplíky v rustikálním stylu vyrobená z masivu.  Možnost moření do mnoha odstínů.

7 509 Kč
8-12 týdnů

Kredenc Florencie z kolekce venkovského nábytku v bílém odstínu, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem vás očaruje. Tato kredenc se bude skvěle vyjímat ve vaší kuchyni a navíc nabízí mnoho úložného prostoru pro nádobí i tajné kulinářské recepty. Vnese do vašeho domova atmosféru starých časů a pohody.

11 273 Kč
8 - 10 týdnů

Příborník Florencie vás zaujme svým jednoduchým designem venkovského stylu a krásnou bílou barvou. Svým provedením se hodí zejména pro vybavení kuchyní a jídelen.

15 121 Kč
8 - 10 týdnů

Vitrína Florencie venkovského stylu se svým provedením hodí zejména pro vybavení kuchyní, jídelen a obývacích pokojů. Vnese do vašeho domova atmosféru starých dobrých časů a pohody.

14 672 Kč
8 - 10 týdnů
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek