Ložnice sestavy 

Ložnice sestavy - vše najednou

Ložnice je důležitou místností vaší domácnosti, pro kvalitní odpočinek musí být i kvalitně vybavena! V této kategorii ložnicových sestav nabízíme nábytek, různého provedení právě pro tu vaši, vysněnou ložnici! Sestavy ložnic většinou obsahují postel, šatní skříň, komodu a 2 noční stolky. Pořiďte si ložnicovou sestavu a zařiďte si ložnici dle vašich snů!Pokud se vám zalíbyl pouze určitý díl nábytku ze sestavy ložnice, můžete tento díl naleznout v příslušenství každé ložnice. Pokud tam díl není, neváhejte a kontaktujte nás a my se určitý díl nábytku pokusíme sehnat i samostatně.

Moderní ložnice Sconto nabízí segmenty nábytku, které lze zakoupit také samostatně.  Barevné provedení ložnice bílá/dub sonoma. Sestavit tak můžete ložnici dle Vašich možností.

15 000 Kč
4 - 6 týdnů

Kvalitní ložnice v bílém odstínu od francouzského výrobce. Ložnice disponuje velkou skříní se zrcadlem.

14 806 Kč
2-4 týdny

Ložnice v rustikálním stylu kolekce Aramis, vyrobená z lamina. Jednotlivé díly ložnice lze zakoupit také samostatně a nebo máte možnost přikoupit další díly nábytku do rustikální ložnice.

23 393 Kč
3-6 týdnů

Francouzský výrobce, a to je dobře, nabízí jak luxusní, finančně náročné ložnice, tak cenově dostupné pro širokou veřejnost.

14 810 Kč
2 - 6 týdnů

Ložnice v odstínu dub sonoma/bílá. Součástí ložnice je postel, noční stolky a 4-dveřová zrcadlová skříň.

13 640 Kč
2-3 týdny

Snad jedna z nekvalitnějších ložnic na našem portále od francouzského výrobce. Ložnice z dubového dřeva.

48 988 Kč
2-5 týdnů

Klasický design ložnice Bear patří k oblíbeným již po staletí. Ložnice nabízí vysokou kvalitu díky materiálu, dubové dřevo. Francie.

36 362 Kč 41 648 Kč
Snížená cena!
2-6 týdnů

Představujeme sestavu ložnice s manželskou postelí o rozměru 180x200 cm místa na spaní. Netradiční odstín, moderní design, ložnice Beau.

23 290 Kč
2-4 týdny

Moderní Ložnice s dvěma komodami, manželskou postelí, dvěma nočními stolky a čtyřdveřovou šatní skříní. Netradiční odstín lékořice nabízí ložnice Beau francouzského výrobce. 

22 990 Kč
2-4 týdny

Ložnice ve vysokém lesku, to je sestava TRE. Moderní a nadčasové lesklé ložnice.

47 198 Kč
4-6 týdnů

Rustikální ložnice kolekce Aramis, vyrobená z lamina. Jednotlivé díly ložnice lze zakoupit také samostatně a nebo máte možnost přikoupit další díly nábytku do rustikální ložnice.

32 719 Kč
3-6 týdnů

Ložnice ze začátku 19. století kolekce Aramis, vyrobená z lamina. Jednotlivé díly ložnice lze zakoupit také samostatně a nebo máte možnost přikoupit další díly nábytku do rustikální ložnice.

27 673 Kč
2-5 týdnů
Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek