Postele s úložným prostorem 

Postele s úložným prostorem

Mnoho lidí, převážně těch, kteří mají v ložnici málo prostoru volí jako alternativu právě tyto postele. Postel s úložným prostorem vyřeší především problém kam uložit například lůžkoviny nebo méně potřebné předměty.Úložný prostor může být řešen jako integrovaný s čelně nebo bočně vyklápěcím roštem. Jednodušší konstrukce je pak tvořena klasickými zásuvkami pod postel, které se pohybují nejčastěji na PVC kolečkách. Nejčastěji se vyrábějí jako dvoulůžka neboli manželské postele letiště. Levným a přitom velmi praktickým řešením jsou postele vyrobeny z lamina nebo MDF desky, jejichž největší výhodou je cenová dostupnost a velký výběr dezénů či odstínů, právě tyto mají na našem eshopu největší zastoupení.

Postel pro studenty do ložnice i dětského pokoje. Postel pro studenty nebo dospěláky, kteří jsou single. Rozměr ložné plochy 140x200cm. Postel francouzského výrobce.

2 750 Kč
4-6 týdnů

Šuplík pod postel. Vhodný k posteli Ana.

1 585 Kč
4-6 týdnů

Manželské postele o rozměru ložné plochy 140x200 poslouží především do malého prostoru ložnice. Nejvyhledávanější postele pro studenty. Postel francouzského výrobce.

2 750 Kč
4-6 týdnů

Elegantní čalouněná postel Jolanda s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Jolanda. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

16 200 Kč
2 - 4 týdny

Moderní postel Hermína s polohovacím lamelovým roštem, přičalouněnou matrací a knoflíkovým čelem a korpusem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 600 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Izidora s polohovacím lamelovým roštem a přičalouněnou matrací s efektivně vtaženým čelem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

16 390 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Pamela s polohovacím lamelovým roštem a přičalouněnou matrací. Možnost rozdělit na dvě samostatné válendy (levá - pravá). Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

15 450 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Klaudie s polohovacím lamelovým roštem a přičalouněnou matrací. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

13 750 Kč
2 - 4 týdny

Válenda s čelem Pavel ložná plocha 80x200cm. Možnost výběru látky a matrace. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek. Válenda má boční výklop  s velkým úložným prostorem v bílém laminu  

6 400 Kč
2 - 4 týdny

Kvalitní válendy s úložným prostorem a volně loženou matrací a volně loženým polohovacím lamelovým roštem to je válenda Aleš. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky a matrace. Velikost 80x200cm.

7 990 Kč
2 - 4 týdny

Nabízíme levné válendy s úložným prostorem v mnoha provedeních. Válenda Patrik ložné plochy 80x200cm s polohovacím lamelovým roštem. Možnost výběru látky a matrace. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek.  

7 200 Kč
2 - 4 týdny

Luxusní čalouněná válenda Jakub s volně loženou matrací a volně loženým lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace, roštu a velikosti válendy. Velikost ložné plochy 80x200cm.

7 390 Kč
2 - 4 týdny
Zobrazeno 1 – 12 z 102 položek