Postele s úložným prostorem 

Postele s úložným prostorem

Mnoho lidí, převážně těch, kteří mají v ložnici málo prostoru volí jako alternativu právě tyto postele. Postel s úložným prostorem vyřeší především problém kam uložit například lůžkoviny nebo méně potřebné předměty.Úložný prostor může být řešen jako integrovaný s čelně nebo bočně vyklápěcím roštem. Jednodušší konstrukce je pak tvořena klasickými zásuvkami pod postel, které se pohybují nejčastěji na PVC kolečkách. Nejčastěji se vyrábějí jako dvoulůžka neboli manželské postele letiště. Levným a přitom velmi praktickým řešením jsou postele vyrobeny z lamina nebo MDF desky, jejichž největší výhodou je cenová dostupnost a velký výběr dezénů či odstínů, právě tyto mají na našem eshopu největší zastoupení.

Elegantní čalouněná postel Jolanda s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Jolanda. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

18 480 Kč
2 - 4 týdny

Moderní postel Hermína s polohovacím lamelovým roštem, přičalouněnou matrací a knoflíkovým čelem a korpusem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

17 295 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Izidora s polohovacím lamelovým roštem a přičalouněnou matrací s efektivně vtaženým čelem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

19 416 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Pamela s polohovacím lamelovým roštem a přičalouněnou matrací. Možnost rozdělit na dvě samostatné válendy (levá - pravá). Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

18 302 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Klaudie s polohovacím lamelovým roštem a přičalouněnou matrací. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

16 288 Kč
2 - 4 týdny

Válenda s čelem Pavel ložná plocha 80x200cm. Možnost výběru látky a matrace. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek. Válenda má boční výklop  s velkým úložným prostorem v bílém laminu  

8 162 Kč
2 - 4 týdny

Kvalitní válendy s úložným prostorem a volně loženou matrací a volně loženým polohovacím lamelovým roštem to je válenda Aleš. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky a matrace. Velikost 80x200cm.

9 115 Kč
2 - 4 týdny

Nabízíme levné válendy s úložným prostorem v mnoha provedeních. Válenda Patrik ložné plochy 80x200cm s polohovacím lamelovým roštem. Možnost výběru látky a matrace. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek.  

8 529 Kč
2 - 4 týdny

Luxusní čalouněná válenda Jakub s volně loženou matrací a volně loženým lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace, roštu a velikosti válendy. Velikost ložné plochy 80x200cm.

8 430 Kč
2 - 4 týdny

Pohodlná rozkládací pohovka Alan určena k trvalému spaní 101x202cm s úložným prostorem. Možnost výběru látky. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Po rozložení 160x200cm. Jedná se o český výrobek.  

16 407 Kč
2 - 4 týdny

Kvalitní a oblíbená čalouněná válenda Roman s ložnou plochou 80x200cm. Možnost výběru látky a matrace. Lze zvolit variantu levá nebo pravá. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek.  

8 648 Kč
2 - 4 týdny

Válendy lze pořídit i levně. Možnost velkého výběru látky a matrace. Ložná plocha 110x200cm. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé.. Moderní široká čalouněná válenda Mona s malým čelem na pevném lamelovém roštu a přičalouněnou matrací.

10 650 Kč
2 - 4 týdny
Zobrazeno 1 – 12 z 87 položek