Čalouněné postele s úložným prostorem 

Čalouněné postele s úložným prostorem

Moderní a levné čalouněné postele s úložným prostorem jsou díky kvalitě a velkého výběru velmi populární. Čalouněná dvoulúžka máte možnost vybrat v mnoha barvách. Kvalitní látka potahu postele zajistí její dlouhou životnost a stálost barvy. 180x200 cm to je standartní rozměr pro čalouněné postele s úložným prostorem, pokud potřebujete postel 160x200 cm nezoufejte, ty nabízíme také. Postel nabízí samostatně ložený rošt a matraci, to zajistí že pokud dojde časem k proležení matrace, nemusíte kupovat celou postel novou (jako tomu bylo dříve) ale provede se výměna pouze matrace jako u kterékoli jiné postele. Jedná se o český výrobek.

U KAŽDÉ ČALOUNĚNÉ POSTELE MÁTE MOŽNOST VYBRAT Z 66 LÁTEK A MNOHA MATRACÍ, výběr látky neovlivní cenu postele

Úložného prostoru není v ložnici nikdy dost, čalouněné postele s úložným prostorem jsou proto ideální řešení.

Moderní čalouněná postel Jitka. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

7 490 Kč
2 - 4 týdny

Luxusní postel v provedení bílé ekokůže. V rozměru 160x200 cm.

7 810 Kč
2-3 týdny

Moderní čalouněná postel Vanesa s pevným lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

9 990 Kč
2 - 4 týdny

Válendy lze pořídit i levně. Možnost velkého výběru látky a matrace. Ložná plocha 110x200cm. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek.

5 990 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Bianka s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Bianka. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Izidora s polohovacím lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

12 990 Kč
2 - 4 týdny

Luxusní čalouněná postel Doris s volně loženými matracemi a volně loženým polohovacím lamelovým roštem to je čalouněná postel Doris. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

15 900 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Dajana s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Dajana. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Moderní postel Hermína s polohovacím lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

11 990 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Lena s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Lena. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Leontýna s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Leontýna. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Pohodlná čalouněná postel MONA 140x200cm s úložným prostorem. Možnost výběru látky. Vysoká lehací plocha válendy, ocení především starší lidé. Jedná se o český výrobek.   

7 490 Kč
2 - 4 týdny
Zobrazeno 1 – 12 z 55 položek