Manželské postele čalouněné  Počet produktů: 78

Manželské postele čalouněné

Kategorie manželské postele čalouněné nabízí kvalitní postele české výroby.. Jsou vyrobeny z kvalitní látky, a manželské postele tak máte možno vybrat z mnoha barev. Kařdá čalouněná postel má úložný prostor, který zajisté v ložnici oceníte. Standartní velikost manželské postele čalouněné je 180x200cm, nabízíme i rozměr 160x200cm využívaný pokud máte méně prostoru ve vaší ložnici. Každá postel disponuje volně loženým roštem a matrací, což je její velká výhoda.

Naše nabídka z kategorie Manželské postele čalouněné:

Postele vhodné také pro seniory díky vysoké výšce lehu

Moderní čalouněná postel Jitka. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

7 490 Kč
2 - 4 týdny

Luxusní čalouněná postel Fiona s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Fiona. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

15 900 Kč
2 - 4 týdny

Čalouněná postel Klára. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky a matrace.

8 390 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní čalouněná postel Jolanda s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Jolanda. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

15 490 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Dajana s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Dajana. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Bianka s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Bianka. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Leontýna s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Leontýna. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Elegantní postel Lena s volně loženými matracemi a volně loženým lamelovým roštem to je čalouněná postel Lena. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

14 990 Kč
2 - 4 týdny

Moderní postel Malvína s polohovatelným lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

12 990 Kč
2 - 4 týdny

Moderní postel Hermína s polohovacím lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

11 990 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Salma s polohovacím lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

10 990 Kč
2 - 4 týdny

Moderní čalouněná postel Izidora s polohovacím lamelovým roštem. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky, matrace a velikosti postele.

12 990 Kč
2 - 4 týdny
Zobrazeno 1 – 12 z 78 položek