Proč nakoupit u nás

Naše společnost není na českém internetu největší a nemáme ani všechny produkty nejlevnější na trhu, oto více se ale snažíme zákazníka uspokojit a nabídnout kvalitu a jistotu. "Největší a nejlevnější vždy neznamená nejlepší". Toto pravidlo také potvrdilo to, když v dubnu 2017 ukončil činnost největší internetový prodejce nábytku v ČR který se chluyll 1. v prodeji nábytku a určitě ho znáte i z TV reklam. 

Naše ceny tedy nejsou všechny nejnižší, můžeme ale zaručit stabilitu naší společnosti a při případné reklamaci se může zákazník ještě na koho obrátit.

Naši identitu neskrýváme.

 WWW.LOZNICE-WIKI.CZ je internetový obchod působící v České a Slovenské republice s kamennou prodejnou ve Zlíně.
 jsme stabilní firma se zázemím a dostatkem zkušeností.
kamennou prodejnu provozujeme již od roku 1998 a méme zde již několik tisíc spokojených zákazníků. Zde si také můžete vyzvednout zboží při osobním odběru a některé vystavené zboží také prohlédnout.
 internetový obchod www.loznice-wiki.cz provozujeme od roku 2012 (přesvědčit se můžete zde.. ) a již jsme obsloužily několik tisíc spokojených zákazníků. Nejsme tedy ve světe internetu žádní nováčci. V roce 2017 jsme provedli redesign našich stránek. Náš původní design eshopu jste možná již někdy zahlédly na Vašem prohlížeči a vypadal přesně takto:

náše stará verze eshopu

 máte o naší společnosti pochybnosti nebo nedostačující reference? Přijeďte k nám na kamennou prodejnu, uvaříme Vám kávu a rádi Vám jakékoli dotazy odpovíme. Nebo zavolejte na telefon +420 607 187 466.

Doprava

 při nákupu nad 10 000,-Kč získáte dopravu zcela ZDARMA po celé české republice
 jste včas informováni o závozu nábytku
 preferujeme rozvoz nábytku především vlastními vozy, čímž zaručujeme kvalitu přepravy a minimalizujeme pravděpodobnost poškození zásilky
 naše ceny dopravy do 9 999,-Kč jsou minimální na trhu

Platba

 nemusíte mít strach, platit předem u nás nemusíte. Pokud zvolíte platbu dobírkou, platíte za zboží až při předání zboží.
 máte také možnost provést platbu bankovním převodem
 nemáte peníze? Lze provést objednávku také na splátky přes společnost ESSOX.

Reklamace

 pokud se něco pokazí, nemusíte nikam jezdit a nic složitě řešit. Stačí, když nás kontaktujete a domluvíme se

Zákaznický servis

 náš ochotný personál Vám vždy poradí a pomůže
 můžete nám zavolat, napsat email nebo použít online chat ve spodí části eshopu