Černé ložnice 

Ložnice v černé barvě

Kategorie nábytek do ložnice v černé barvě je poněkud rozsáhlejší než kategorie bílé ložnice. Je to především dáno tím, že černé ložnice jsou žádanější a proto se ložnic snažíme nabídnout více. Zde naleznete jak jsme již psali černé ložnice, ložnice černý lesk a ložnice jejichž samostatné díly obsahují černou barvu například s kombinací jiné barvy. Černá barva - symbolizuje tajemno, mystiku a smutek. Přesto je oblíbenou barvou, která nám pomáhá neuzavírat se do sebe a neztratit v neklidném světě. Zvláštní obliba v této barvě může znamenat zvýšenou citlivost a tajnůstkaření. Konkrétně v nábytkářském průmyslu je tato barva stéle více žádanější. Nejčastěji se černý nábytek do ložnice kombinuje s kontrastními stěnami bílé barvy.

Černé ložnice prostě letí.

Ložnice Derek je vyrobena v lesku, což jí dodává hlavně moderní vzhled.

18 340 Kč
2 - 3 týdny

Moderní sestava ložnice Sout je nabízenav odstínu Ořech vlašský/Černý mat (M45M).

16 970 Kč
2-3 týdny

Moderní ložnice Arad nabízí segmenty nábytku, které lze zakoupit také samostatně. Sestavit tak můžete ložnici dle Vašich možností.

24 030 Kč
5-6 týdnů
NEW

Ložnice Zdena II má moderní design, je vyrobená z lamina a je možné sestavu objednat ve dvou odstínech- dub trufla/černý lesk nebo dub sonoma/bílý lesk.

19 774 Kč 22 738 Kč
Snížená cena!
2-5 týdnů
NEW

Ložnice Zdena má moderní design, je vyrobená z lamina a je možné sestavu objednat ve dvou odstínech- dub trufla/černý lesk nebo dub sonoma/bílý lesk.

16 502 Kč 18 977 Kč
Snížená cena!
2-5 týdnů
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek