Rustikální ložnice 

Ložnice z masivu, rustikální ložnice

Rustikální nábytek patří k velmi oblíbeným a proto náš eshop zařadil do nabídky ložnic i rustikální ložnice. Z jednotlivých dílů rustikálního nábytku v naší nabídce můžete vytvořit sestavu ložnice. Materiálem je borovice a dubové dřevo. Ložnice z masivu je vyráběna především z dubového či borovicového dřeva. Pokud se Vám zalíbil pouze určitý díl nábytku například, rustikální postele, rustikální šatní skříň, rustikální noční stolek, či rustikální komoda, naleznete tento díl nábytku v příslušné podkategorii rustikálního nábytku. Na tento druh nábytku do ložnice je kladen velký důraz, důvodem je kvalitní materiál na výrobu a tím je zaručena vysoká kvalita.

Ložnice v rustikálním stylu ze sestavy Monica. Nábytek této kolekce je v odstínu ořech tmavý.

44 822 Kč
3-5 týdnů

Ložnice francouzského výrobce z kategorie rustikálního nábytku. Luxusní ložnice pro náročné v barevném provedení světle šedé.

41 690 Kč
2-4 týdny

Ložnice francouzského výrobce z kategorie rustikálního nábytku vhodná například na chalupu. Luxusní ložnice pro náročné v barevném provedení světle šedé.

45 928 Kč
4-6 týdnů

Snad jedna z nekvalitnějších ložnic na našem portále od francouzského výrobce. Ložnice z dubového dřeva.

48 988 Kč
2-5 týdnů

Klasický design ložnice Bear patří k oblíbeným již po staletí. Ložnice nabízí vysokou kvalitu díky materiálu, dubové dřevo. Francie.

36 362 Kč 41 648 Kč
Snížená cena!
2-4 týdny

Ložnice ze začátku 19. století kolekce Aramis, vyrobená z lamina. Jednotlivé díly ložnice lze zakoupit také samostatně a nebo máte možnost přikoupit další díly nábytku do rustikální ložnice.

27 673 Kč
2-5 týdnů

Rustikální ložnice kolekce Aramis, vyrobená z lamina. Jednotlivé díly ložnice lze zakoupit také samostatně a nebo máte možnost přikoupit další díly nábytku do rustikální ložnice.

32 719 Kč
TERMÍN DODÁNÍ OD POLOVINY LEDNA 2018

Ložnice v rustikálním stylu kolekce Aramis, vyrobená z lamina. Jednotlivé díly ložnice lze zakoupit také samostatně a nebo máte možnost přikoupit další díly nábytku do rustikální ložnice.

23 393 Kč
TERMÍN DODÁNÍ OD POLOVINY LEDNA 2018

Kolekce Moris je produkt dánského výrobce a jeho design je ve venkovském stylu. Nábytek je vyroben z dánské borovice.

36 538 Kč 45 673 Kč
Snížená cena!
3-8 týdnů

Ložnice Proveans styl kolekce Hens je produktem dánského výrobce, který se zaměřuje na výrobu nábytku z masivu (dánská borovice). Jde o program, kterým můžete vybavit studentské pokoje nebo ložnice.

47 961 Kč
3-8 týdnů
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek