Rustikální ložnice 

Ložnice z masivu, rustikální ložnice

Rustikální nábytek patří k velmi oblíbeným a proto náš eshop zařadil do nabídky ložnic i rustikální ložnice. Z jednotlivých dílů rustikálního nábytku v naší nabídce můžete vytvořit sestavu ložnice. Materiálem je borovice a dubové dřevo. Ložnice z masivu je vyráběna především z dubového či borovicového dřeva. Pokud se Vám zalíbil pouze určitý díl nábytku například, rustikální postele, rustikální šatní skříň, rustikální noční stolek, či rustikální komoda, naleznete tento díl nábytku v příslušné podkategorii rustikálního nábytku. Na tento druh nábytku do ložnice je kladen velký důraz, důvodem je kvalitní materiál na výrobu a tím je zaručena vysoká kvalita.

Kolekce Moris je produkt dánského výrobce a jeho design je ve venkovském stylu. Nábytek je vyroben z dánské borovice.

49 496 Kč
8-10 týdnů

Milovníkům barokního stylu nabízíme kolekci Baroko, která je produktem dánského výrobce a vyznačuje se kvalitním provedením.

22 563 Kč
8 - 10 týdnů

Milovníkům barokního stylu nabízíme kolekci Baroko, která je produktem dánského výrobce a vyznačuje se kvalitním provedením.

22 563 Kč
8 - 10 týdnů

Ložnice Richie I je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je šatní skříň, postel 135x190cm, komoda, noční stolky a truhla. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

29 778 Kč
8-10 týdnů

Ložnice Richie je vyrobená v kombinaci MDF materiálu a masivní borovice. Její součástí je šatní skříň, postel 135x190cm, komoda a noční stolek. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

23 116 Kč
8-10 týdnů

Ložnice Richie je vyrobená v kombinaci MDF materiálu a masivní borovice. Její součástí je toaletní stolek, postel 135x190cm, komoda, noční stolek a šatní skříň. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

25 085 Kč
8-10 týdnů
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek