Rustikální ložnice 

Ložnice z masivu, rustikální ložnice

Rustikální nábytek patří k velmi oblíbeným a proto náš eshop zařadil do nabídky ložnic i rustikální ložnice. Z jednotlivých dílů rustikálního nábytku v naší nabídce můžete vytvořit sestavu ložnice. Materiálem je borovice a dubové dřevo. Ložnice z masivu je vyráběna především z dubového či borovicového dřeva. Pokud se Vám zalíbil pouze určitý díl nábytku například, rustikální postele, rustikální šatní skříň, rustikální noční stolek, či rustikální komoda, naleznete tento díl nábytku v příslušné podkategorii rustikálního nábytku. Na tento druh nábytku do ložnice je kladen velký důraz, důvodem je kvalitní materiál na výrobu a tím je zaručena vysoká kvalita.

Ložnice z masivu mnoho jednotlivých segmentů.

42 274 Kč
4-6 týdnů

Klasický design ložnice Bear patří k oblíbeným již po staletí. Ložnice nabízí vysokou kvalitu díky materiálu, dubové dřevo. Francie.

36 862 Kč 42 048 Kč
Snížená cena!
4-6 týdnů

Ložnice v rustikálním stylu ze sestavy Monica. Nábytek této kolekce je v odstínu ořech tmavý.

44 822 Kč
4-6 týdnů

Ložnice francouzského výrobce z kategorie rustikálního nábytku. Luxusní ložnice pro náročné v barevném provedení světle šedé.

41 690 Kč
2-4 týdny

Ložnice francouzského výrobce z kategorie rustikálního nábytku vhodná například na chalupu. Luxusní ložnice pro náročné v barevném provedení světle šedé.

45 928 Kč
4-6 týdnů

Kolekce Moris je produkt dánského výrobce a jeho design je ve venkovském stylu. Nábytek je vyroben z dánské borovice.

34 254 Kč 45 673 Kč
Snížená cena!
4-6 týdnů

Ložnice Proveans styl kolekce Hens je produktem dánského výrobce, který se zaměřuje na výrobu nábytku z masivu (dánská borovice). Jde o program, kterým můžete vybavit studentské pokoje nebo ložnice.

47 961 Kč
4-6 týdnů
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek