Komody do ložnice

Odesláno: Martin Jurášek v: Inspirace Na: Komentář: 0 Hit: 75

Komody se postupem času stávají stále více nepostradatelným doplňkem Vašich domácnosti.

Už to nejsou jen ty staré prádelníky se zásuvkami, které se vyjímaly v ložnicích babiček. Komody nejsou pouhou ozdobou, ale podtrhují celkový výraz interiéru. Komody jsou velmi praktické, nabízí dostatečné množství úložných prostorů a uplatnění najdou v jakémkoli pokoji počínajíc ložnicí přes obývací pokoj či dětský pokoj po jídelnu.

 
komoda
 

Levné komody a skříňky do ložnice

Komody a skříňky obsahují spoustu zásuvek a přihrádek, do nichž lze umístit věci různých rozměrů. Na rozdíl od šatní skříně se komoda snadněji otevírá a zabírá méně místa. Do komody lze naskládat téměř vše, otevřěnou část bez dvířek je možno využít na knihy či dekorativní předměty. V ložnici lze komodu využít k odkládaní drobného oblečení, v jídelně lze do komody umístit porcelánovou sadu či nádobí a v obývacím pokoji můžeme komodu využít i jako televizní stolek. Komoda si v ložnici nalezla své uplatnění zejména na uskladnění spodního prádla, nebo menších dílů oblečení. Komody dělíme především na komody šuplíkové, a komody s dvířky, těm také říkáme skříňky do ložnice.

Ať už si pořizujete komodu do zařízeného či nového bytu, je jen na vás zda dopřejete tomuto kusu nábytku více místa, a nebo bude zapadat do nábytkové sestavy. V e-shopu ložnice-wiki naleznete široký sortiment komod různých velikosti, materiálů či barev. Mezi levné komody řadíme především komody vyrobené z MDF desky. Pokud jste zastánci nábytku z masivu, zajisté oceníte kvalitní komody z masivu.
 

Komody levné - VÝPRODEJ

Levné komody nesmí na našem eshopu chybět, stejně tak komody výprodej. Čas od času na našem portále naleznete komody označeny "VÝPRODEJ" tyto komody patří mezi nejlevnější komody na trhu.

Komentáře

Nechte svůj komentář