Komody do ložnice

v: Inspirace Na:

Komody se postupem času stávají stále více nepostradatelným doplňkem Vašich domácnosti.

Už to nejsou jen ty staré prádelníky se zásuvkami, které se vyjímaly v ložnicích babiček. Komody nejsou pouhou ozdobou, ale podtrhují celkový výraz interiéru. Komody jsou velmi praktické, nabízí dostatečné množství úložných prostorů a uplatnění najdou v jakémkoli pokoji počínajíc ložnicí přes obývací pokoj či dětský pokoj po jídelnu.

 
komoda
 

Levné komody a skříňky do ložnice

Komody a skříňky obsahují spoustu zásuvek a přihrádek, do nichž lze umístit věci různých rozměrů. Na rozdíl od šatní skříně se komoda snadněji otevírá a zabírá méně místa. Do komody lze naskládat téměř vše, otevřěnou část bez dvířek je možno využít na knihy či dekorativní předměty. V ložnici lze komodu využít k odkládaní drobného oblečení, v jídelně lze do komody umístit porcelánovou sadu či nádobí a v obývacím pokoji můžeme komodu využít i jako televizní stolek. Komoda si v ložnici nalezla své uplatnění zejména na uskladnění spodního prádla, nebo menších dílů oblečení. Komody dělíme především na komody šuplíkové, a komody s dvířky, těm také říkáme skříňky do ložnice.

Ať už si pořizujete komodu do zařízeného či nového bytu, je jen na vás zda dopřejete tomuto kusu nábytku více místa, a nebo bude zapadat do nábytkové sestavy. V e-shopu ložnice-wiki naleznete široký sortiment komod různých velikosti, materiálů či barev. Mezi levné komody řadíme především komody vyrobené z MDF desky. Pokud jste zastánci nábytku z masivu, zajisté oceníte kvalitní komody z masivu.
 

Komody levné - VÝPRODEJ

Levné komody nesmí na našem eshopu chybět, stejně tak komody výprodej. Čas od času na našem portále naleznete komody označeny "VÝPRODEJ" tyto komody patří mezi nejlevnější komody na trhu.