Zdravotní matrace Antibacterial visco vakuo 18

Nový produkt

AKCE 1+1 zdarmaAntibacterial visco vakuo  je 18 cm vysoká, vyrobena ze Švýcarské pěny Sanitized® s antibakteríální a antimykotickou ochranou.

2-3 týdny

11 960 Kč

- +

Zdravotní matrace Antibacterial visco vakuo

Zdravotní matrace 1+1 zdarma. Antibacterial visco vakuo  je 18 cm vysoká, vyrobena ze Švýcarské pěny Sanitized® s antibakteríální a antimykotickou ochranou. Zajistí zdravé spaní tím, že likviduje řasy, plísně a roztoče a další nežádoucí mikroorganismy. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace pro alergiky, dlouhodobě nemocné, pohodlný spánek. Matrace je opatřena sedmi anatomickými zónami pro správné rozložení hmotnosti.

Potah Aloe Vera prošitý s PES vláknem je příjemný na dotek a velmi odolný. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Potah je snímatelný a pratelný na 60oC. Gramáž 200g/m2

Vhodný pro komfortní spánek, při bolestech zad, pro dlouhodobě nemocné.

 

Parametry:

Výška matrace 18 cm
Výška jádra 16
Typ matrace pěnová
Tuhost matrace spíše tuhá
Jádro matrace pěna
Fyziosystém 7 zón
Nosnost do 130 kg
Záruka 4 roky
Paměťová pěna (visco, líná) ano
Antibakteriální ano
Antidekubitní ano
Ortopedická ne
Zdravotní ano
Zvýšená nosnost ne