Luxusni zdravotní matrace Řešeto - Kombi

Nový produkt

Zdravotní matrace s technologií ŘEŠETO. Matrace populárního českého výrobce D.P.V. Zdravý spánek je důležitý proto dobře zvolte při výběru zdravotní matrace.

1-2 týdny

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

11 955 Kč

- +

Luxusni zdravotní matrace Řešeto - Kombi

Vysoce luxusní zdravotní matrace do postele ŘEŠETO VISCO je vyrobena zantibakteriální pěny,které dokaží eliminovat výskyt a množení bakterií.Tato pěna je certifikovaná Švýcarskou firmou SANTIZED s výsledkem EXCELLENT. Jedna strana této zdravotní matrace je osazená VISCO pěnou. Matraci dodáváme v luxusním potahu ATLANTIS s úpravou FRIX. Funkci matrace lze znásobit použitím pevného nebo polohovatelného roštu.
Nosnost doporučujeme do 130kg.
Výška matrace je 22cm.
Tuhost-velmi tuhá, tuhá, III-IV

 

Zdravotní matrace má luxusní potah Atlantis s úpravou Frix. Atlantis potahy kombinují základní čistotu a svěžest spolu s neposkvrněnou bílou. Potah je snímatelný a pratelný při vysokých teplotách, aby si svoji svěžest a čistotu mohl uchovat po několik let. Potah je dělitelný pro snadnější manipulaci. Matrace je vhodná na pevný a polohovací lamelový rošt a je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Možnost výběru rozměru matrace, i atypických rozměrů.

Úprava řešeto -  jde o zcela novou certifikovanu technologii, kdy jsou matrace děrovány vertikálně  i mezi jednotlivými vrstvemi. Úrovenň matrací se tak posunuje o krok dále.

 

 

 

Zvolte první matraci, která skutečně dýchá. Prokazatelná funkce je zajištěna jedinečnou „ŘEŠETO“ technologií děrování pro maximální komfort uživatele. Pořiďte si ji i Vy a poznáte rozdíl!