Luxusni zdravotní matrace Řešeto - Blok

Nový produkt

Luxusní zdravotní matrace s technologií ŘEŠETO. Matrace populárního českého výrobce D.P.V. Zdravý spánek je důležitý proto dobře zvolte při výběru zdravotní matrace.

1-2 týdny

10 690 Kč

- +

Luxusni zdravotní matrace Řešeto - Blok

Zdravotní matrace Řešeto BLOK – luxusní zdravotní 7 zónová matrace. Je zhotovena z antibakteriální certifikované pěny. Pěna je speciálně upravena vůči bakteriím, houbám a plísním. Matrace je upravena inovativní technologií řešeto, která prokazatelně splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje životnost matrace. Díky vyvrtaným otvorům matrace lépe odvětrává, takže nedochází k přehříváním lidského organismu. Díky přítomné perforaci jsou zvýrazněny i jednotlivé zóny matrace. Dokonalá hygiena prostředí lůžka je zajištěna eliminací vlhkosti díky prodyšnosti matrace Řešeto.

Zdravotní matrace má luxusní potah Atlantis s úpravou Frix. Atlantis potahy kombinují základní čistotu a svěžest spolu s neposkvrněnou bílou. Potah je snímatelný a pratelný při vysokých teplotách, aby si svoji svěžest a čistotu mohl uchovat po několik let. Potah je dělitelný pro snadnější manipulaci. Matrace je vhodná na pevný a polohovací lamelový rošt a je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Možnost výběru rozměru matrace, i atypických rozměrů.

 

 

Zvolte první matraci, která skutečně dýchá. Prokazatelná funkce je zajištěna jedinečnou „ŘEŠETO“ technologií děrování pro maximální komfort uživatele. Pořiďte si ji i Vy a poznáte rozdíl!