Pracovna Sofie I - bílá

084256

Nový produkt

Pracovna Sofie je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí jsou psací stůl, komoda, úzký a široký regál.

Free delivery !

8 - 10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

40 553 Kč

- +

Pracovna Sofie I - bílá

Pokud jste milovníky "Retro stylu" máme pro vás opravdu atraktivní kolekci nábytku Sofie, kterým můžete vybavit jak obývací pokoje, pracovny, studentské pokoje, tak ložnice, předsíně nebo jiné prostory domácnosti. Retro styl je individuální záležitostí. Jsou pro něj typické designové prvky, které se používaly v minulosti při výrobě nábytku a nyní se vrací a stávají se opět trendy.

Pracovna Sofie je vyrobená z MDF materiálu v bílé barvě a její součástí jsou psací stůl, komoda a 3 regály. Psací stůl je rovný a pod horní deskou má 2 úzké šuplíky. Široká komoda Sofie má po bocích dvířka a uprostřed 4 šuplíky. Velmi praktickým prvkem pracovny jsou regály, které lze využít na uložení šanonů, knih nebo jiných kancelářských potřeb. Nohy nábytku jsou vysoké a společně s kulatými úchytky jsou vyrobeny z masivního dubu v přírodním odstínu. Horní deska nábytku má tloušťku 18mm a boky 15mm. Zadní deska je z HDF materiálu v tloušťce 2,8mm.

 

Pracovna Soft se skládá z těchto dílů:

- psací stůl (šířka-130,1cm, výška-75,9cm, hloubka-69,8cm)

- komoda 2D4S (šířka-153c, výška-89cm, hloubka-39,6cm)

- 2x úzký regál (šířka-49cm, výška-166 cm, hloubka-33,2cm)

- regál široký (šířka-81,3cm, výška-166 cm, hloubka-33,2cm)

 

Kolekce Sofie je produktem dánského výrobce, který je zárukou kvalitního nábytku. V příslušenství  naleznete jednotlivé díly nábytku Sofie, které můžete vybírat jednotlivě, podle vašich představ.

Barvabílá
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekordub
Způsob dodánív demontu
S osvětlením - obývací pokoje sestavyne
S prosklením - obývací pokoje sestavyne
Lesk - obývací pokoje sestavyne
Uchycení na zeď - obývací pokoje sestavyne
S konferenčním stolkem - obývací pokoje sestavyne
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
Noční stolek Sofie - bílý

Noční stolek Sofie je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Nohy stolku jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

3 592 Kč
Komoda Sofie 3S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

4 171 Kč
Komoda Sofie 5S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je 5 šuplíků. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

6 025 Kč
Komoda Sofie 6S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je 6 šuplíků (2 krátké, 3 dlouhé). Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

7 821 Kč
Komoda Sofie 3S (široká) - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je širší a její součástí jsou 3 šuplíky. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

7 010 Kč
Komoda Sofie 8S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je široká a její součástí je 8 šuplíků. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Soft je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

9 675 Kč
Botník Sofie - bílý

Botník Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 výklopné dvířka, do kterých lze prakticky umístit obuv. Nohy a úchyty botníku jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

6 720 Kč
Psací stůl Sofie I - bílý

Psací stůl Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy psacího stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

9 443 Kč
Psací stůl Sofie II - bílý

Psací stůl Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy psacího stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

8 806 Kč
Komoda Sofie 2D4S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je široká, 2 dvéřová se 4 šuplíky uprostřed. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

11 471 Kč
Regál Sofie (úzký) - bílý

Regál Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

6 025 Kč
Regál Sofie (široký) - bílý

Regál Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

7 589 Kč
Odkládací stolek Sofie - bílý

Odkládací stolek Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

5 388 Kč
Pracovna Sofie II - bílá

Pracovna Sofie II je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí jsou psací stůl, komoda, úzký a široký regál.

40 553 Kč