Nástavec Richie 2D - béžový/hnědý

084192

Nový produkt

Nástavec Richie se umisťuje na 2 dvéřovou šatní skříň ze stejné kolekce. Je vyrobený v kombinaci MDF desky a masivní borovice v béžovo/hnědé barvě.

4-6 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

3 399 Kč

- +

Nástavec Richie 2D - béžovo/hnědý

Nástavec Richie je 2 dvéřový, vyrobený v kombinaci MDF desky a masivu borovice. Horní římsa a úchytky jsou z masivní borovice v hnědém odstínu a ostatní části jsou z MDF desky v béžové barvě. Umisťuje se na 2 dvéřovou šatní skříň Richie a nabízí další úložné prostory, které jsou zejména v malých domácnostech tolik potřebné. Přední plocha dvířek je zdobně vyfrézkovaná a zvýrazňuje tak rustikální styl nábytku. Při umístění nástavce na skříň je nutné počítat s potřebnou výškou stropu. Pro vybavení dětských, studentských pokojů, ložnic jde o praktickou variantu rustikálního nábytku. Kolekce Richie nabízí komody, noční stolky, šatní skříně, postele, psací stůl a další prvky, díky kterým vybavíte domácnost kvalitním a atraktivním nábytkem.

Pokud by vám nevyhovovala nabízená varianta nástavce, nabízíme ho také v masivním provedení v béžové barvě nebo z MDF desky v bílé barvě.

Barvabéžová / krémová
Výška41.5 cm
Šířka88.2 cm
Hloubka57 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňková barvahnědá
Doplňkový materiálmasiv - dřevo