Šatní skříň Noto 3D5S - třešeň

083827

Nový produkt

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 3 dveře a 5 šuplíků, které jsou rozdělené na 3 horní (malé) a 2 spodní (velké). Skříň nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

6-8 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

18 340 Kč

13 755 Kč

-4 585 Kč

- +

Šatní skříň Noto 3D5S - třešeň

Kolekce Noto je produktem dánského výrobce a díky svému provedení je vhodná pro vybavení ložnic, obývacích pokojů, pracoven nebo jiných prostorů domácnosti.

Šatní skříň Noto je vysoká, vyrobená z MDF desky v atraktivním odstínu třešeň. Korpus skříně je z 15mm masivu, zadní stěna je z 15mm HDF desek. Úchytky jsou kulaté, nerezové. Sokl a horní římsa skříně jsou obloukovitě vytvarované. Čelní plochy dvířek mají zdobné frézkování. Šatní skříň je 3 dvéřová s 5ti šuplíky, které jsou rozdělené na 3 horní (malé) a 2 spodní (velké). Uvnitř šatní skříně jsou tyče na šaty, pod kterými jsou šuplíky. Prostřední díl dveří je zrcadlový.

Z kolekce Noto můžete objednávat různé varianty komod, šatních skříní a psací stůl, které nabízí praktické prostory pro uložení oděvů a jiných osobních potřeb. Nábytek v přírodním provedení domácnost provoní, zútulní, prohřeje a hlavně má dlouhou životnost. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.č. 607 187 466, rádi vám budeme nápomocní.

Barvahnědá
Výška191 cm
Šířka121 cm
Hloubka49 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infozadní stěna z MDF desek
Poznámkačelní plochy dvířek - zdobné frézkování
Hmotnost (kg)63 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Varianta - šatní skříněs šatníkovou tyčí
Typ šatní skřínětřídvéřová
Typ dveří - šatní skříněklasické/otočné
Se zrcadlem - šatní skříněano
Specifikace odstínutřešeň
Noční stolek Klan 3šuplíky - bílý

Noční stolek Klan je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč
Komoda Noto 6S - třešeň

Komoda Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 krátké a 4 dlouhé šuplíky. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

5 045 Kč
Komoda Noto 7S - třešeň

Komoda Noto je vyrobena z MDF desky třešeň. Její součástí jsou 2 krátké a 5 dlouhých šuplíků. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

5 842 Kč
Šatní skříň Noto 2D2S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 dveře a 2 šuplík, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

6 851 Kč
Šatní skříň Noto 2D3S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 dveře a 3 šuplíky, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

7 913 Kč
Psací stůl Noto - třešeň

Psací stůl Noto je vyrobený z MDF desky v odstínu třešeň. Je rovný a po obou stranách jsou 4 šuplíky s kovovými kulatými úchyty. Stůl Embro je možné využít jako toaletní stolek do ložnic nebo jako psací stůl do pracoven.

6 320 Kč
Noční stolek Klan 3 šuplíky - třešeň

Noční stolek Klan je vyroben z borovice v odstínu třešeň. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč