Šatní skříň Nicolo 3D - světle šedá

083799

Nový produkt

Šatní skříň z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Skříň je 3 dvéřová se 4 šuplíky. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

Free delivery !

8 - 10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

17 554 Kč

- +

Šatní skříň Nicolo 3D - světle šedá

Kolekce Nicolo, s retro nádechem, je vhodná pro vybavení ložnic nebo obývacích pokojů. Některé prvky je možné využít i v jiných prostorách domácnosti. Nábytek je vyrobený v kombinaci dánské borovice a MDF materiálu ve světle šedém odstínu. Horní deska skříně je z masivu, korpusy a čelní plochy jsou z MDF desky. Zadní část je z HDF desky v bílé barvě.

Šatní skříň Nicolo je 3 dvéřová se 3 bočními šuplíky a 1 delším šuplíkem pod dvéřovou částí. Uvnitř je vybavena horníma policema, pod kterými jsou tyče na šaty. Úchyty jsou z nerezové oceli. Výrazným prvkem nábytku Norfy jsou vysoké nohy. Z kolekce Nicolo můžete objednávat skříně, komody, které naleznete v příslušenství. Pokud by vám nepasoval šedavý odstín sestavy, nabízíme nábytek také v béžovém odstínu.

Barvasvětle šedá
Výška192 cm
Šířka142 cm
Hloubka56 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infohorní deska masiv, zadní část HDF deska bílá
Hmotnost (kg)103.5 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Varianta - šatní skříněs policemi i šatníkovou tyčí
Typ šatní skřínětřídvéřová
Typ dveří - šatní skříněklasické/otočné
Se zrcadlem - šatní skříněne
Doplňková barvabílá
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
Specifikace odstínukorpusy a čelní plochy z MDF desky
Noční stolek Nicolo - světle šedý

Noční stolek z kolekce Nicolo je produktem dánského výrobce. Je vyroben v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí nočního stolku jsou 3 šuplíky s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

4 171 Kč
Komoda Nicolo 5S - světle šedá

Vysoká komoda z kolekce Norfy, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

6 025 Kč
Komoda Nicolo 7S - světle šedá

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 7 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

10 892 Kč
Šuplíková komoda Nicolo 5S - světle šedá

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

7 242 Kč
Šatní skříň Nicolo 2D - světle šedá

Šatní skříň z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Skříň je 2 dvéřová s 1 šuplíkem. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

11 471 Kč