Šatní skříň Nicolo 2D - béžová

083796

Nový produkt

Šatní skříň z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Skříň je 2 dvéřová s 1 šuplíkem. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

4-8 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

13 383 Kč

10 037 Kč

-3 346 Kč

- +

Šatní skříň Nicolo 2D - béžová

Kolekce Nicolo, s retro nádechem, je vhodná pro vybavení ložnic nebo obývacích pokojů. Některé prvky je možné využít i v jiných prostorách domácnosti. Nábytek je vyrobený v kombinaci dánské borovice a MDF materiálu v béžovém odstínu. Horní deska komody je z masivu, korpusy a čelní plochy jsou z MDF desky. Zadní část je z HDF desky v bílé barvě.

Šatní skříň Nicolo je 2 dvéřová s 1 šuplíkem ve spodní části. Uvnitř je vybavena horní policí, pod kterou je tyč na šaty. Úchyty jsou z nerezové oceli. Výrazným prvkem nábytku Norfy jsou vysoké nohy. Z kolekce Nicolo můžete objednávat skříně, komody, které naleznete v příslušenství. Pokud by vám nepasoval krémový odstín sestavy, nabízíme nábytek Nicolo také v popelavém odstínu.

Barvabéžová / krémová
Výška192 cm
Šířka99 cm
Hloubka56 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infohorní deska z masivu, zadní část z HDF desky (bílá
Hmotnost (kg)68.5 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Varianta - šatní skříněs policemi i šatníkovou tyčí
Typ šatní skřínědvoudvéřová
Typ dveří - šatní skříněklasické/otočné
Se zrcadlem - šatní skříněne
Doplňková barvabílá
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
Specifikace odstínukorpusy a čelní plochy z MDF desky
Komoda Nicolo 5S - béžová

Vysoká komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

5 258 Kč
Komoda Nicolo 7S - béžová

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 7 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

9 506 Kč
Šuplíková komoda Nicolo 5S - béžová

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

6 320 Kč