Šatní skříň Katka 3D - bílá

083450

Nový produkt

Šatní skříň Katka je určena pro děti i dospělé. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

Free delivery !

8-10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

16 743 Kč

- +

Šatní skříň Katka 3D - bílá

Šatní skříň Katka, je produktem dánského výrobce, který je známý kvalitou používaného materiálu a jeho propracováním. Šatní skříň je 3 dvéřová, vyrobená z dánské borovice a její povrch je namořený v bílé barvě. Uvnitř je vybavena policemi a tyčí na šaty. Přední plocha dvířek je z poloviny vyfrézkovaná. Dolní část dvířek je bez frézkování. Šatní skříň Kaka má zdobnou horní lištu, která společně s ostatními zdobnými prvky dodává sestavě harmonii, eleganci a jemnost. Prostor u soklu je mírně otevřený a umožňuje lepší cirkulaci vzduchu.

Z bezpečnostních důvodů jsou hrany nábytku zaoblené. Z kolekce Katka lze objednat dětskou postýlku, přebalovací pult, knihovnu a šatní skříně. Úchyty jsou kulaté z nerezové oceli. Také údržba nábytku je nenáročná, nečistotu stačí utřít vlhkým hadříkem.

V příslušenství naleznete jednotlivé prvky sestavy Katka a jejich parametry. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.č. 607 187 466 rádi vám budeme nápomocní.

Barvabílá
Výška201.8 cm
Šířka169.3 cm
Hloubka57.9 cm
Převládající materiálmasiv - dřevo
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infopřední plocha dvířek z poloviny vyfrézkovaná
Hmotnost (kg)73 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Varianta - šatní skříněs policemi i šatníkovou tyčí
Typ šatní skřínětřídvéřová
Typ dveří - šatní skříněklasické/otočné
Se zrcadlem - šatní skříněne
Specifikace odstínuborovice - bílé moření
Knihovna Katka - bílá

Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

8 806 Kč
Přebalovací pult Katka - bílá

Bílý přebalovací pult je určena pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

11 239 Kč
Šatní skříň Katka 2D - bílá

Bílá skříň do dložnice dánského výrobce.

14 310 Kč
Dětský pokoj Katka - bílá

Dětský pokoj Katka s postýlkou je určen pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

45 015 Kč