Rustikální šatní skříň Bear - dub

300262

Nový produkt

Nabídka rustikálního nábytku francouzského výrobce, to jsou také šatní skříně. Nepostradatelné jako vybavení rustikálních ložnic.

Free delivery !

Skladem

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

20 003 Kč

16 500 Kč

-3 503 Kč

- +

Rustikální šatní skříň Bear

Nabídka rustikálních šatních skříní je rozdělena na našich stránkách do dvou designů a to dle povrchové úpravy. Rustikální skříň Bear patří k těm, které jsou ošetřeny lakem, druhou skupinu tvoří rustikální nábytek ošetřen přírodním voskem. Lakovaný rustikální nábytek, nejenže působí elegantněji, ale je také více propracovaný. Výběr je tedy pouze na Vás, které designy a povrchové úpravy jsou příjemnější.


Rustikální skříň Bear, nabízí jak police tak šatní skříň. Skříň není jediným dílem této kolekce, dále můžete pořídit postel, komodu, či noční stolky, tedy vše pro vybavení interiéru rustikální ložnice.

 nábytek - doprava

 

 

Parametry:

197x197x60 cm (š,v,h)

materiál: MDF + lamino

Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: dub antický

Napsat recenzi

Rustikální postel Bear - dub

Francouzský výrobce představuje jako jeden z dílů nábytku z dubového dřeva postel. Rustikální postel vysoké kvality do Vaší ložnice.

7 890 Kč
Ložnice Bear - dub

Klasický design ložnice Bear patří k oblíbeným již po staletí. Ložnice nabízí vysokou kvalitu díky materiálu, dubové dřevo. Francie.

36 362 Kč
Rustikální komoda Bear - dub

Rustikální nábytek francouzského výrobce nabízí pečlivé zpracování, kvalitní masiv a široký výběr nejen rustikálních komod.

5 436 Kč
Rustikální noční stolek Bear /otevírání vp...

Rustikální noční stolek patří k velmi oblíbeným dílům kolekce rustikálního nábytku pro vybavení ložnice. Francouzský výrobce. Otevírání vpravo.

2 258 Kč