Knihovna Katka - bílá

083443

Nový produkt

Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

8-10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

8 806 Kč

- +

Knihovna Katka - bílá

Bílá knihovna Katka je produktem dánského výrobce, který je známý kvalitou používaného materiálu a jeho propracováním. Knihovna je vyrobená z dánské borovice a její povrch je namořený v bélé barvě. Z důvodu, použitého materiálu je zřetelná kresba dřeva. Knihovna je vysoká, má 5 polic a výrazným doplňkem je zdobná horní lišta, která společně s ostatními zdobnými prvky dodává sestavě harmonii, eleganci a jemnost. Prostor u soklu je mírně otevřený a umožňuje lepší cirkulaci vzduchu. Protože jde o dětský nábytek, jsou z bezpečnostních důvodů hrany nábytku zaoblené.

Z kolekce Katka lze objednat dětskou postýlku, přebalovací pult, knihovnu a šatní skříně. Úchyty jsou kulaté z nerezové oceli. Také údržba nábytku je nenáročná, nečistotu stačí utřít vlhkým hadříkem.

V příslušenství naleznete jednotlivé prvky sestavy a jejich parametry. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.č. 607 187 466, rádi vám budeme nápomocní.

Barvabílá
Výška201.8 cm
Šířka70.6 cm
Hloubka43.9 cm
Převládající materiálmasiv - dřevo
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Hmotnost (kg)28 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Specifikace odstínuborovice mořená bílou barvou
S uchycením na zeď - knihovny, regály,závěsné skříne
Rohové provedení - knihovny, regály, závěsné skříňne
Typ - knihovny, regály, závěsné skříňkys policemi
Přebalovací pult Katka - bílá

Bílý přebalovací pult je určena pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

11 239 Kč
Šatní skříň Katka 2D - bílá

Bílá skříň do dložnice dánského výrobce.

14 310 Kč
Šatní skříň Katka 3D - bílá

Šatní skříň Katka je určena pro děti i dospělé. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

16 743 Kč
Dětský pokoj Katka - bílá

Dětský pokoj Katka s postýlkou je určen pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

45 015 Kč