Přebalovací pult Katka - bílá

083446

Nový produkt

Bílý přebalovací pult je určena pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

8-10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

13 100 Kč

9 825 Kč

-3 275 Kč

- +

Přebalovací pult Katka - bílá

Přebalovací pult Katka, je důležitý díl nábytku při přebalování miminka nebo jeho oblékání. Z kolekce Katka nabízíme přebalovací pult, který je 2 dvéřový se 2 šuplíky. Praktické je také umístění polic na boční straně pultu, kde je možné odložit různé potřeby pro miminko. Je ivyrobený z dánské borovice a jeho povrch je namořený v bílé barvě. Z důvodu, použitého materiálu je zřetelná kresba dřeva. Čelní plochy přebalovacího pultu jsou vyfrézkované a společně s ostatními zdobnými prvky dodává sestavě harmonii, eleganci a jemnost. Úchyty jsou kulaté, z nerezové oceli. Z kolekce lze objednat dětskou postýlku, přebalovací pult, knihovnu a šatní skříně. Také údržba nábytku je nenáročná, nečistotu stačí utřít vlhkým hadříkem. Protože jde o dětský nábytek, jsou z bezpečnostních důvodů hrany nábytku zaoblené.

V souvisejícím zboží, naleznete jednotlivé prvky sestavy Katka a jejich parametry. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.č. 607 187 466, rádi vám budeme nápomocní.

Barvabílá
Výška107 cm
Šířka99.6 cm
Hloubka70.5 cm
Převládající materiálmasiv - dřevo
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Typ komodys šuplíky i dvířky
S prosklením - komodyne
Knihovna Katka - bílá

Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

7 701 Kč
Šatní skříň Katka 2D - bílá

Bílá skříň do dložnice dánského výrobce.

12 480 Kč
Šatní skříň Katka 3D - bílá

Šatní skříň Katka je určena pro děti i dospělé. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

14 604 Kč
Dětský pokoj Katka - bílá

Dětský pokoj Katka s postýlkou je určen pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

39 300 Kč