Noční stolek Richie 1S1D - bílý

083860

Nový produkt

Noční stolek Richie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šuplík, pod kterým je malá skříňka. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

4-6 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

3 186 Kč

- +

Noční stolek Richie 1S1D - bílý

Noční stolek Richie má 1 šuplík, pod kterým je malá dvéřová skříňka. Úchytky jsou kulaté. Stylovost nábytku podtrhují kulaté masivní nohy. Jde o praktický prvek ložnice, dětského nebo studentského pokoje a slouží k umístění lampičky nebo odložení knihy a jiných drobností. Kolekce Richie nabízí komody, noční stolky, šatní skříně, postele, psací stůl a další prvky, díky kterým vybavíte domácnost kvalitním a atraktivním nábytkem.

Eleganci, čistotu a stylovost, to vše nabízí kolekce Richie, která je produktem dánského výrobce. Nábytek je vyrobený z MDF desky v bílé barvě.

Pokud by vám nevyhovovala nabízená varianta stolku, je možné ho objednat také v celomasivním provedení v přírodním odstínu nebo kombinaci MDF desky a masivu.

Barvabílá
Výška57.9 cm
Šířka44.1 cm
Hloubka38.3 cm
Převládající materiálMDF deska
Způsob dodánív demontu
Lesk - stolyne
Na kolečkáchne
Úložný prostor - TV a noční stolkyano
S osvětlením - TV a noční stolkyne
Uchycení na zeď - TV a noční stolkyne
S panelem - noční stolkyne
Noční stolek Richie 3S - bílý

Noční stolek Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 3 šuplíky s kulatými úchyty. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

2 195 Kč
Nástavec Richie 2D - bílý

Nástavec Richie se umisťuje na 2 dvéřovou šatní skříň ze stejné kolekce. Je vyrobený z MDF desky v bílé barvě.

3 824 Kč
Nástavec Richie 3D - bílý

Nástavec Richie se umisťuje na 3 dvéřovou šatní skříň ze stejné kolekce. Je vyrobený z MDF desky v bílé barvě.

5 452 Kč
Regál Richie I - bílý

Regál Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 3 police a může sloužit jako knihovna. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

4 532 Kč
Regál Richie II - bílý

Regál Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 2 police a může sloužit jako malá knihovna. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

3 824 Kč
Regál Richie III - bílý

Regál Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 4 police a může sloužit jako knihovna. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

5 240 Kč
Toaletní stolek Richie - bílý

Toaletní stolek Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 4 šuplíky a pro umístění kosmetických potřeb a jiných drobností je ideálním stolkem.

5 098 Kč
Studentský pokoj Richie I - bílý

Studentský pokoj Richie I je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 135x190cm, komoda, noční stolky, toaletní stolek a truhla. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

37 175 Kč
Dětský pokoj Richie I - bílý

Dětský pokoj Richie I je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 90x190cm, komody a noční stolek. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

26 730 Kč
Dětský pokoj Richie II - bílý

Dětský pokoj Richie II je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 90x190cm, komoda a noční stolek. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

23 420 Kč