Noční stolek Klan 3 šuplíky - třešeň

083831

Nový produkt

Noční stolek Klan je vyroben z borovice v odstínu třešeň. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

6-8 týdnů

3 467 Kč

2 427 Kč

-1 040 Kč

- +

Noční stolek Klan - třešeň

Noční stolek Klan je vyrobený z borovice v odstínu třešeň. Tento moderní a svěží nábytek je určený pro vybavení ložnic. Některé díly lze využít i v jiných prostorách domácnosti. Noční stolek má 3 šuplíky s kovovými úchyty.

Kolekci Klan je možné objednat i v bílém odstínu, který je zobrazen v příslušenství. Pozn: Noční stolek Klan je řazen k sestavě Noto a společně lze nábytek zkombinovat a vybavit domácnost podle představ.

Barvahnědá
Výška56 cm
Šířka44 cm
Hloubka40 cm
Převládající materiálmasiv - dřevo
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infodánský výrobce
Lesk - stolyne
Na kolečkáchne
Úložný prostor - TV a noční stolkyano
S osvětlením - TV a noční stolkyne
Uchycení na zeď - TV a noční stolkyne
S panelem - noční stolkyne
Hmotnost (kg)13.6 kg
Noční stolek Klan 3šuplíky - bílý

Noční stolek Klan je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč
Komoda Noto 6S - třešeň

Komoda Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 krátké a 4 dlouhé šuplíky. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

5 045 Kč
Komoda Noto 7S - třešeň

Komoda Noto je vyrobena z MDF desky třešeň. Její součástí jsou 2 krátké a 5 dlouhých šuplíků. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

5 842 Kč
Šatní skříň Noto 2D2S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 dveře a 2 šuplík, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

6 851 Kč
Šatní skříň Noto 2D3S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 dveře a 3 šuplíky, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

7 913 Kč
Šatní skříň Noto 2D3S - bílá

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF materiálu v bílé barvě. Její součástí jsou 2 dveře a 3 šuplíky, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

7 913 Kč
Šatní skříň Noto 3D5S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 3 dveře a 5 šuplíků, které jsou rozdělené na 3 horní (malé) a 2 spodní (velké). Skříň nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

13 755 Kč
Psací stůl Noto - třešeň

Psací stůl Noto je vyrobený z MDF desky v odstínu třešeň. Je rovný a po obou stranách jsou 4 šuplíky s kovovými kulatými úchyty. Stůl Embro je možné využít jako toaletní stolek do ložnic nebo jako psací stůl do pracoven.

6 320 Kč