Komoda Nicolo 7S - béžová

083792

Nový produkt

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 7 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

4-8 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

12 675 Kč

9 506 Kč

-3 169 Kč

- +

Komoda Nicolo 7S - béžová

Kolekce Nicolo, s retro nádechem, je vhodná pro vybavení ložnic nebo obývacích pokojů. Některé prvky je možné využít i v jiných prostorách domácnosti. Nábytek je vyrobený v kombinaci dánské borovice a MDF materiálu v béžovém odstínu. Horní deska komody je z masivu, korpusy a čelní plochy jsou z MDF desky. Zadní část je z HDF desky v bílé barvě.

Komoda Nicolo je široká, má 3 malé horní šuplíky, pod kterými jsou 4 delší šuplíky, úchyty jsou z nerezové oceli. Výrazným prvkem nábytku Norfy jsou vysoké nohy. Z kolekce Nicolo můžete objednávat skříňě, komody, které naleznete v příslušenství. Pokud by vám nepasoval krémový odstín sestavy, nabízíme nábytek Nicolo také v popelavém odstínu.

Barvabéžová / krémová
Výška75 cm
Šířka143 cm
Hloubka40 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infoKorpusy a čelní plochy z MDF desky, horní deska ko
Hmotnost (kg)47.5 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Typ komodyšuplíková
S prosklením - komodyne
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
Specifikace odstínumasiv borovice
Komoda Nicolo 5S - béžová

Vysoká komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

5 258 Kč
Šuplíková komoda Nicolo 5S - béžová

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

6 320 Kč
Šatní skříň Nicolo 2D - béžová

Šatní skříň z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Skříň je 2 dvéřová s 1 šuplíkem. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

10 037 Kč