Komoda Nicolo 5S - světle šedá

083791

Nový produkt

Vysoká komoda z kolekce Norfy, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

8 - 10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

6 025 Kč

- +

Komoda Nicolo 5S - světle šedá

Kolekce Norfy, s retro nádechem, je vhodná pro vybavení ložnic nebo obývacích pokojů. Některé prvky je možné využít i v jiných prostorách domácnosti. Nábytek je vyrobený v kombinaci dánské borovice a MDF materiálu ve světle šedém odstínu. Horní deska komody je z masivu, korpusy a čelní plochy jsou z MDF desky. Zadní část je z HDF desky v bílé barvě.

Komoda Nicolo je vysoká, úzká, má 5 malých šuplíků s úchyty z nerezové oceli. Výrazným prvkem nábytku Nicolo jsou vysoké nohy. Z kolekce Nicolo můžete objednávat skříňě, komody, které naleznete v příslušenství. Pokud by vám nepasoval šedavý odstín sestavy, nabízíme nábytek  také v béžovém odstínu.

Barvasvětle šedá
Výška110 cm
Šířka44 cm
Hloubka40 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infoKorpusy a čelní plochy z MDF desky, deska komody z
Hmotnost (kg)27 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Typ komodyšuplíková
S prosklením - komodyne
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
Specifikace odstínumasiv borovice
Noční stolek Nicolo - světle šedý

Noční stolek z kolekce Nicolo je produktem dánského výrobce. Je vyroben v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí nočního stolku jsou 3 šuplíky s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

4 171 Kč
Komoda Nicolo 7S - světle šedá

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 7 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

10 892 Kč
Šuplíková komoda Nicolo 5S - světle šedá

Komoda z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Součástí komody je 5 šuplíků s nerezovými úchyty. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

7 242 Kč
Šatní skříň Nicolo 2D - světle šedá

Šatní skříň z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Skříň je 2 dvéřová s 1 šuplíkem. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

11 471 Kč
Šatní skříň Nicolo 3D - světle šedá

Šatní skříň z kolekce Nicolo, je produktem dánského výrobce. Je vyrobena v kombinaci masivní borovice a MDF desky. Skříň je 3 dvéřová se 4 šuplíky. Výrazným prvkem jsou vysoké nohy.

17 554 Kč