Komoda Martina

300267

Nový produkt

Představujeme jeden z dílů nábytku do ložnice z kolekce Martina, rustikální komodu z mdf desky. Francouzský výrobce nabízí kvalitu.

Skladem

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

4 230 Kč

3 720 Kč

-510 Kč

- +

Komoda Martina v rustikálním designu

Kolekce Martina od francouzského výrobce nabízí velmi elegantní design, typický právě pro francouzský venkov. Kolekce Martina kromě praktické šuplíkové komody nabízí díly pro vybavení interiéru ložnice. Je zde výrobcem kladen velký důraz na detail, například v podobě úchytek, ale také na dostupnou cenu.

Příjemná cena byla dosažena tím, že místo obvyklého masivu u rustikálního nábytku, použil výrobce mdf desku, která však masiv, borovici, věrně imituje. Pro zdůraznění a větší eleganci designu byl zvolen odstín transparent bílá, ten však zachovává viditelnou strukturu dřeva.

Kolekce Martina nabízí další díly nábytku do ložnice jako je například manželská postel, šatní skříň či noční stolek. Tyto díly nábytku do ložnice naleznete v příslušenství komody.

 

 

PARAMETRY skříně General:

Výška: 84 cm
Šířka: 118 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: LTD + mdf
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva:  transparent bílá
Záruka: 24 měsíců

Barvabílá
Výška84 cm
Šířka118 cm
Hloubka50 cm
Převládající materiállamino - imitace dřeva
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infoLamino - imitace masivu a borovice
Hmotnost (kg)43 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Typ komodyšuplíková
S prosklením - komodyne

Napsat recenzi

Ložnice Martina - bílá borovice

Francouzský výrobce představuje ložnici v typickém designu Francie za dob vlády krále Ludvíka. Martina - ložnice trochu jinak.

23 450 Kč
Šatní skříň Martina

Francouzský výrobce představuje design šatní skříně typický pro francouzský venkov. Rustikální šatní skříň vhodná pro interiér ložnice.

12 320 Kč
Postel Martina

Manželská postel ve stylovém francouzském designu, jako jeden z dílů kolekce nábytku do ložnice Marion. LTD deska, odstín bílý.

3 990 Kč
Noční stolek Martina

Noční stolek jako jeden z dílů nábytku do ložnice kolekce Martina. Francouzský výrobce nabízí detailní provedení. Materiál mdf deska.

1 460 Kč