Regál Sofie (úzký) - bílý

084253

Nový produkt

Regál Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

4-6 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

6 302 Kč

4 727 Kč

-1 575 Kč

- +

Regál Sofie (úzký) - bílý

Pokud jste milovníky "Retro stylu" máme pro vás opravdu atraktivní kolekci nábytku Sofie, kterým můžete vybavit jak obývací pokoje, pracovny, studentské pokoje, tak ložnice, předsíně nebo jiné prostory domácnosti. Retro styl je individuální záležitostí. Jsou pro něj typické designové prvky, které se používaly v minulosti při výrobě nábytku a nyní se vrací a stávají se opět trendy.

Regál Sofie je úzký, vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou vysoké z masivního dubu v přírodním odstínu. Horní deska nábytku má tloušťku 18mm a boky 15mm. Zadní deska je z HDF materiálu v tloušťce 2,8mm. Regál Sofie je možné využít jako knihovnu do studentských pokojů nebo obývacích pokojů. Kolekce je produktem dánského výrobce a nabízí různé typy komod, stolků, botník, regály, které svým retro stylem využijete pro všechny části domácnosti. V příslušenství naleznete jednotlivé díly nábytku Sofie, které můžete vybírat jednotlivě, podle vašich představ.

Barvabílá
Výška166 cm
Šířka49 cm
Hloubka33.2 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekordub
Způsob dodánív demontu
Hmotnost (kg)27 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
S uchycením na zeď - knihovny, regály,závěsné skříne
Rohové provedení - knihovny, regály, závěsné skříňne
Typ - knihovny, regály, závěsné skříňkys policemi
Noční stolek Sofie - bílý

Noční stolek Sofie je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Nohy stolku jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

3 133 Kč
Komoda Sofie 3S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

3 664 Kč
Komoda Sofie 5S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je 5 šuplíků. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

5 258 Kč
Komoda Sofie 6S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je 6 šuplíků (2 krátké, 3 dlouhé). Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

6 322 Kč
Komoda Sofie 3S (široká) - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je širší a její součástí jsou 3 šuplíky. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

5 258 Kč
Komoda Sofie 8S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je široká a její součástí je 8 šuplíků. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Soft je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

7 913 Kč
Botník Sofie - bílý

Botník Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 výklopné dvířka, do kterých lze prakticky umístit obuv. Nohy a úchyty botníku jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

5 842 Kč
Psací stůl Sofie I - bílý

Psací stůl Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy psacího stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

7 913 Kč
Psací stůl Sofie II - bílý

Psací stůl Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy psacího stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

7 169 Kč
Komoda Sofie 2D4S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je široká, 2 dvéřová se 4 šuplíky uprostřed. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

10 037 Kč
Regál Sofie (široký) - bílý

Regál Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

6 107 Kč
Odkládací stolek Sofie - bílý

Odkládací stolek Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

4 514 Kč
Pracovna Sofie I - bílá

Pracovna Sofie je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí jsou psací stůl, komoda, úzký a široký regál.

33 510 Kč
Pracovna Sofie II - bílá

Pracovna Sofie II je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí jsou psací stůl, komoda, úzký a široký regál.

28 784 Kč