Regál Richie I - bílý

084197

Nový produkt

Regál Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 3 police a může sloužit jako knihovna. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

4-6 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

4 532 Kč

- +

Regál Richie I - bílý

Regál Richie je střední velikosti, má 3 police a lze ho využít jako kniihovnu do dětských, studentských pokojů nebo obývacích pokojů, pracoven. Stylovost nábytku podtrhují kulaté masivní nohy a zdobné propracování u horní desky . Kolekce Richie nabízí komody, noční stolky, šatní skříně, postele, psací stůl a další prvky, díky kterým vybavíte domácnost kvalitním a atraktivním nábytkem.

Pokud by vám nevyhovovalo bílé provedení regálu, nabízíme ho také v masivním provedení v přírodní barvě.

Barvabílá
Výška133.9 cm
Šířka76.3 cm
Hloubka26.4 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
S uchycením na zeď - knihovny, regály,závěsné skříne
Rohové provedení - knihovny, regály, závěsné skříňne
Typ - knihovny, regály, závěsné skříňkys policemi
Noční stolek Richie 3S - bílý

Noční stolek Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 3 šuplíky s kulatými úchyty. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

2 195 Kč
Noční stolek Richie 1S1D - bílý

Noční stolek Richie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šuplík, pod kterým je malá skříňka. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

3 186 Kč
Nástavec Richie 2D - bílý

Nástavec Richie se umisťuje na 2 dvéřovou šatní skříň ze stejné kolekce. Je vyrobený z MDF desky v bílé barvě.

3 824 Kč
Regál Richie II - bílý

Regál Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 2 police a může sloužit jako malá knihovna. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

3 824 Kč
Regál Richie III - bílý

Regál Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 4 police a může sloužit jako knihovna. Sestava Richie je vhodná pro vybavení ložnic nebo studentských a dětských pokojů.

5 240 Kč
Toaletní stolek Richie - bílý

Toaletní stolek Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 4 šuplíky a pro umístění kosmetických potřeb a jiných drobností je ideálním stolkem.

5 098 Kč
Studentský pokoj Richie I - bílý

Studentský pokoj Richie I je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 135x190cm, komoda, noční stolky, toaletní stolek a truhla. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

37 175 Kč
Dětský pokoj Richie I - bílý

Dětský pokoj Richie I je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 90x190cm, komody a noční stolek. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

26 730 Kč
Dětský pokoj Richie II - bílý

Dětský pokoj Richie II je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 90x190cm, komoda a noční stolek. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

23 420 Kč