Masivní postel s úložným prostorem Arleta 3 - 160/180 x 200cm

Nový produkt

Postel z masivu buk s úložným prostorem160x200cm nebo 180x200cm. Masívní nábytek je na trhu velmi žádaným elementem, který svým kvalitním provedením zaručuje dlouhou životnost, odolnost.

Free delivery !

5-7 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

29 880 Kč

- +

Masivní postel Arleta 3 s úložným prostorem 160/180x200cm

Co říkáte na masivní provedení postele Arleta? Už celkový design postele nabízí komfort, pohodlí, eleganci. Postel je vyrobena z bukového masivu, který zaručuje pevnost, odolnost a stálost. Velkou výhodou postele je výška lehací plochy, kdy horní hrana postranice je ve výši 50cm. Tato výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávání z lůžka. Hrany na postranicích a předním čele postele jsou zakulacené.

Postel Arleta s úložným prostorem nabízí možnost výběru ze dvou rozměrů lůžka - 160x200cm a 180x200cm. Z matrací nabízíme model Odette, z roštů Norma fis stabil. Oba produkty naleznete v příslušenství nad textem. Pro vybavení ložnice jsou postele z masivu zárukou kvality a spokojeného spánku.

Uvedená cena platí za přírodní odstín č.1/olej, s úložným prostorem (zásuvka lamino), bez nočních stolků, bez drážkování zadního čela postele. Vzorník moření dřeva je zobrazen na fotografii.

Při výběru postele Arleta zaklikněte výše požadovaný rozměr, odstín moření a možnost drážkování. Podle toho se bude odvíjet cena postele.

 

Z důvodů výroby masivní postele na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty postele. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

 

vzorník moření

Barvahnědá
Převládající materiálmasiv - dřevo
Druh dřeva / dekorbuk
Úložný prostor - postelano
Lesk - postelne
Čalounění - manželská, studentská postel, válendane
S čelem - manželská, studentská postel, válendaano
Cena postelebez matrace, bez roštu
Rozměr ložní plochy (cm)180 x 200
Typ posteledvoulůžko
Matrace 1+1 zdarma Odette - 2 tuhosti - an...

Sendvičová matrace Odette, dvě tuhosti, měkčí a tužší strana matrace. Nyní AKCE 1+1 ZDARMA.

6 680 Kč