Toaletní stolek Richie - bílý

084206

Nový produkt

Toaletní stolek Richie je vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 4 šuplíky a pro umístění kosmetických potřeb a jiných drobností je ideálním stolkem.

8-10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

4 403 Kč

- +

Toaletní stolek Richie - bílý

Toaletní stolek Richie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí jsou 4 šuplíky a lze ho umístit do ložnic nebo studentských pokojů pro dívky. Stylovost nábytku podtrhují kulaté masivní nohy, úchytky a zdobné propracování dlouhých noh. Kolekce Richie nabízí komody, noční stolky, šatní skříně, postele, psací stůl a další prvky, díky kterým vybavíte domácnost kvalitním a atraktivním nábytkem.

Pokud by vám nevyhovovalo bílé provedení toaletního stolku, nabízíme ho také v masivním provedení v přírodní barvě nebo v kombinaci MDF desky a masivu v béžovo/hnědé barvě.

Barvabílá
Výška73.9 cm
Šířka100.3 cm
Hloubka46.8 cm
Převládající materiálMDF deska
Způsob dodánív demontu
Lesk - stolyne
Na kolečkáchne
Se zrcadlem - toaletní stolkyne
Provedení toaletního stolkuklasické
Studentský pokoj Richie I - bílý

Studentský pokoj Richie I je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 135x190cm, komoda, noční stolky, toaletní stolek a truhla. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

32 038 Kč
Dětský pokoj Richie I - bílý

Dětský pokoj Richie I je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Jeho součástí je šatní skříň, postel 90x190cm, komody a noční stolek. Jde o rustikální nábytek, který je stále atraktivní při vybavení domácnosti.

23 000 Kč