Dětská šatní skříň Julien 2D - bílá/zelená

083634

Nový produkt

Zelená skříň pro chlapce, šatní skříň je 2 dvéřová, uvnitř vybavená policí a tyčí na šaty. Dětská kolekce Julien nabízí kvalitní provedení nábytku v pestrých barvách, které zaujmou jak děvčata, tak chlapce.

Skladem

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

6 857 Kč

- +

Dětská šatní skříň Julien 2D - bílá/zelená

Kolekce moderního dětského nábytku Julien v barvách bílá/zelená je určena jak děvčatům, tak chlapcům. Šatní skříň je 2 dvéřová, uvnitř vybavená policí a tyčí na šaty a je vyrobená z kvalitního lamina, kde korpusy a čelní plochy jsou v bílé barvě a zdobné lišty po obvodu nábytku v zelené barvě. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky o síle 16mm a jsou potažené PVC fólií. Nábytek je opatřen ABS hranou, která se používá hlavně u více namáhaného nábytku a zároveň nábytek zpevňuje. Úchytky jsou kovové.

Design dětského pokoje Julien je originální. Neutrální zelená barva zútulní prostředí dívčího nebo chlapeckého pokoje. Kolekce Julien nabízí skříně, komody, postele, regály, stolky a další prvky, které naleznete v příslušenství.

Barvabílá
Výška196 cm
Šířka96 cm
Hloubka56 cm
Převládající materiálMDF deska
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infoČelní plochy dvířek a šuplíků z MDF desky, zbývají
PoznámkaABS hrany
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Varianta - šatní skříněs šatníkovou tyčí
Typ šatní skřínědvoudvéřová
Typ dveří - šatní skříněklasické/otočné
Se zrcadlem - šatní skříněne
Doplňková barvazelená
Doplňkový materiállamino - bez textury
Dětská šatní skříň Julien 2D - bílá/růžová

Skříň pro holky růžová 2 dvéřová, uvnitř vybavená policí a tyčí na šaty. Dětská kolekce Julien nabízí kvalitní provedení nábytku v pestrých barvách, které zaujmou jak děvčata, tak chlapce.

6 857 Kč
Dětský regál julien - bílá/zelená

Zelený regál pro chlapce, vysoký, policový, má 1 šuplík.Dětská kolekce Julien nabízí kvalitní provedení nábytku v pestrých barvách, které zaujmou jak děvčata, tak chlapce.

4 027 Kč