Úzký regál Europe 2 - dub/antracit

088937

Nový produkt

Máte doma hromadu věcí a nevíte, kam s nimi? Vhodným řešením je úzký regál Europe, který nabízí mnoho úložného prostoru. Navíc zaujme moderním designem, kombinací barev a praktičností.

7-8 týdnů

2 950 Kč

2 390 Kč

-560 Kč

- +

Úzký regál Europe 2 - dub/antracit

V každém pokoji se najdou věci, na které zkrátka nemáme nikde místo. Často se pak stává, že je dáme někam, kde nám jen překáží. Na tyto věci je vhodné pořídit úložné prostory. Představujeme vám úzký regál Europe 2. Tento regál nabízí velké množství úložného prostoru v podobě poliček, zásuvky a dvířek. Regál Europe je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je především snadná údržba, což mnoho z nás jistě ocení. Díky regálu Europe 2 už nebudete muset řešit problém s rozházenymi věcmi po celém pokoji. Kovové úchytky jsou skvělým doplněním regálu.

Rozměry regálu Europe 2 jsou 45x190x40cm (š, v, h) a je k dostání v odstínu dub/antracit.

Další díly celé kolekce naleznete v příslušenství nad textem.

Barvašedá
Výška190 cm
Šířka45 cm
Hloubka40 cm
Převládající materiállamino - imitace dřeva
Druh dřeva / dekordub
Způsob dodánív demontu
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Doplňkový materiállamino - bez textury
Specifikace odstínuantracit
S uchycením na zeď - knihovny, regály,závěsné skříne
Rohové provedení - knihovny, regály, závěsné skříňne
Typ - knihovny, regály, závěsné skříňkys policemi i dvířky/šuplíky

Napsat recenzi

Velká šatní skříň Europe - dub/antracit

Přijdou vám všechny šatní skříně přílíš malé pro vás a vaše oblečení? Máme pro vás skvělou zprávu, právě jste našli perfektní skříň. Šatní skříň Gama disponuje obrovským množstvím prostoru, což vás zajísté potěší. Šatní skříň patří do kolekce Gama, která se vyznačuje moderním designem, vysokou funkčností a praktičností.

9 769 Kč
Rohová šatní skříň Europe - dub/antracit

Máte prázdný roh pokoje a nevíte si rady, co do něj umístit? Skvělou volbou je rohová šatní skříň Europe. Úložného prostoru není nikdy dost a rohová šatní skříň ho nabízí spoustu. Šatní skříň patří do kolekce Europe, která se vyznačuje moderním designem, vysokou funkčností a praktičností.

4 768 Kč
Šatní skříň Europe - dub/antracit

Úložného prostoru není nikdy dost a proto vám přinášíme šatní skříň Europe, která zaujme moderním designem, vysokou funkčností a praktičností. Šatní skříň Europe nalezne uplatnění v dětském i studentském pokoji.

3 823 Kč
Úzký regál Europe 1 - dub/antracit

Hromadí se vám doma nekontrolvatelně věci a už nevíte, kam s nimi? Úzký regál Europe 1 vám pomůže. Nabízí mnoho úložného prostoru, kde můžete tyto věci odložit, abyste v nich konečně měli pořádek.

2 601 Kč
Úzký regál Europe 3 - dub/antracit

Už vás nebaví mít zmatek ve vašich věcech? Zatočte s ním jednou pro vždy s úzkým regálem Europe 3.

2 601 Kč
Kombinovaná skříňka Europe - dub/antracit

Přibývají vám doma věci a už nevíte, kam s nimi? Uspořádejte je do skříňky Europe. Kombinovaná skříňka se může pyšnit moderním designem, kombinací barev, vysokou funkčností a praktičností.

2 267 Kč
Odkládací stolek Europe - dub/antracit

Odkládací stolek je důležitým společníkem v každém pokoji a dětský či studentský pokoj by neměl být vyjímkou. Díky odkládacímu stolku máme po ruce vše, co potřebujeme. Představujeme vám odkládací stolek Europe, který zaujme moderním designem, vysokou funkčností a praktičností.

2 267 Kč
Psací stůl Europe - dub/antracit

Aby se nám dařilo ve škole či daném zaměstnání potřebujeme pořádný psací stůl, který nám pomůže dosáhnout vysokého ohodnocení. Přesně takový je psací stůl Europe, který poskytuje velké množství odkládacího i úložného prostoru. Navíc vás zaujme moderním designem a skvělou kombinací barev.

2 779 Kč
Kombinovaná komoda Europe 1 - dub/antracit

Komody jsou důležitou součástí našich domovů. Mají tolik využití, že by byla škoda je nemít. Kombinovaná komoda Europe I vás osloví moderním designem s důrazem na jednoduchost. Komoda nabízí mnoho úložného prostoru v podobě čtyř šuplíků a otevřeného prostoru.

3 168 Kč
Kombinovaná komoda Europe 2 - dub/antracit

Spousta úložného prostoru a především otevřený prostor zdobí kombinovanou komodu Europe 2. Komoda vás zaujme moderním designem, vysokou funčností a praktičností.

3 646 Kč
Závěsná police Europe 1 - dub/antracit

Police slouží na vystavení věcí, které chceme, aby nám byli na očích. Představujeme vám závěsnou polici Europe 1, která zaujme moderním designem a kombinací barev.

789 Kč
Závěsná police Europe 2 - dub/antracit

Police slouží na vystavení věcí, které chceme, aby nám byli na očích. Představujeme vám závěsnou polici Europe 2, která zaujme moderním designem a kombinací barev.

789 Kč
Dětská postel Europe 90x200cm - dub/antracit

Spánek je pro děti velmi důležitý. Děti musí být pořádně odpočinuté, aby se mohli dobře soustředit ve škole či jinde. Dopřejte svým dětem bezstarostný spánek plný dětských snů s dětskou postelí Europe. Součástí postele jsou navíc šuplíky, které slouží jako úložný prostor.

5 290 Kč
Studentská postel Europe 120x200cm - dub/a...

Ať chceme nebo ne naše dítě jednou vyroste a je tak potřeba obměnit dětskou postel za větší. Takovou postel nazýváme studentská. Studentská postel je pro starší dítě daleko lepší zejména z hlediska velikosti. Dětská postel by byla příliš malá a nepohodlná vzhledem k výšce dítěte. Představujeme vám studentskou postel Europe, která zaujme moderním designem...

6 068 Kč
Velká šatní skříň Europe s osvětelním - du...

Přijdou vám všechny šatní skříně přílíš malé pro vás a vaše oblečení? Máme pro vás skvělou zprávu, právě jste našli perfektní skříň. Šatní skříň Europe disponuje obrovským množstvím prostoru, což vás zajísté potěší. Šatní skříň patří do kolekce Europe, která se vyznačuje moderním designem, vysokou funkčností a praktičností. Součástí šatní skříně je LED...

10 426 Kč
Dětský pokoj Europe A - dub/antracit

Nábytek z dětského pokoje Europe A vykouzlí vašemu dítěti úsměv na tváři, který jen tak nezapomenete. Díky neutrální kombinaci barev se nábytek hodí do dívčího i klučičího pokoje. Nábytek je velmi kvalitní a bude vám dělat jenom radost. Kolekci Europe si vaše děti zamilují.

24 618 Kč
Dětský pokoj Europe B - dub/antracit

Vaše děti si zaslouží mít krásné dětství. Napomozte tomu díky kolekci nábytku Europe, který je určen právě do pokojů vašich ratolestí. Vytvořte jim dokonalý pokojíček, do kterého se budou každý den těšit. Díky neutrální kombinaci barev se nábytek hodí do dívčího i klučičího pokoje. Kolekci Europe si vaše děti zamilují.

21 095 Kč
Dětský pokoj Europe C - dub/antracit

Dítě školou povinné potřebuje celou řadu nábytku, aby mohlo podávat ten správný výkon. Zajisté chcete, aby vaše dítě mělo dobré školní hodnocení. Prvním krokem k tomu je vytvoření optimálního prostředí pro vašeho školáka. Nábytek z dětského pokoje Europe C vám s tím pomůže.

16 238 Kč
Studentský pokoj Europe D - dub/antracit

S přibývajícím věkem dítěte se mění i požadavky na dětský pokoj. Z dítěte se postupem času stává student a je tak potřeba vyměnit výbavu dětského pokojíku na studentský pokoj. Zajisté chcete, aby vaše dítě mělo dobré školní hodnocení. Prvním krokem k tomu je vytvoření optimálního prostředí pro studenta. Vaše dítě ocení místo, které je vybavené vším, co...

28 353 Kč