Psací stůl Sofie II - bílý

084251

Nový produkt

Psací stůl Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy psacího stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

8 - 10 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

8 806 Kč

- +

Psací stůl Sofie II - bílý

Pokud jste milovníky "Retro stylu" máme pro vás opravdu atraktivní kolekci nábytku Sofie, kterým můžete vybavit jak obývací pokoje, pracovny, studentské pokoje, tak ložnice, předsíně nebo jiné prostory domácnosti. Retro styl je individuální záležitostí. Jsou pro něj typické designové prvky, které se používaly v minulosti při výrobě nábytku a nyní se vrací a stávají se opět trendy.

Psací stůl Soft je rovný, vyrobený z MDF materiálu v bílé barvě. Jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky pro uložení drobných pomůcek. Nohy stolu jsou vysoké a společně s kulatými úchytky jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Horní deska nábytku má tloušťku 18mm a boky 15mm. Zadní deska je z HDF materiálu v tloušťce 2,8mm. Pokud by vám nevyhovovala délka psacího stolu, nabízíme další variantu stolu, který má delší horní desku. Kolekce Sofie je produktem dánského výrobce a nabízí různé typy komod, stolků, botník, regály, které svým retro stylem využijete pro všechny části domácnosti. V příslušenství naleznete jednotlivé díly nábytku Sofie, které můžete vybírat jednotlivě, podle vašich představ.

Barvabílá
Výška75.9 cm
Šířka114.1 cm
Hloubka57 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekordub
Způsob dodánív demontu
Lesk - stolyne
Na kolečkáchne
S výsuvem na klávesnicine
Rohové provedení stolune
Typ stoluse šuplíky
Hmotnost (kg)29 kg
Doplňkový materiálmasiv - dřevo
Noční stolek Sofie - bílý

Noční stolek Sofie je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Nohy stolku jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

3 592 Kč
Komoda Sofie 3S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

4 171 Kč
Komoda Sofie 5S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je 5 šuplíků. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

6 025 Kč
Komoda Sofie 6S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Její součástí je 6 šuplíků (2 krátké, 3 dlouhé). Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

7 821 Kč
Komoda Sofie 3S (široká) - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je širší a její součástí jsou 3 šuplíky. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

7 010 Kč
Komoda Sofie 8S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je široká a její součástí je 8 šuplíků. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Soft je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

9 675 Kč
Botník Sofie - bílý

Botník Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 výklopné dvířka, do kterých lze prakticky umístit obuv. Nohy a úchyty botníku jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

6 720 Kč
Psací stůl Sofie I - bílý

Psací stůl Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy psacího stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

9 443 Kč
Komoda Sofie 2D4S - bílá

Komoda Sofie je vyrobena z MDF desky v bílé barvě. Je široká, 2 dvéřová se 4 šuplíky uprostřed. Nohy komody jsou z masivního dubu v přírodním odstínu. Sestava Sofie je svým retro stylem vhodná do všech částí domácnosti.

11 471 Kč
Regál Sofie (úzký) - bílý

Regál Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

6 025 Kč
Regál Sofie (široký) - bílý

Regál Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je vysoký a jeho součástí jsou 3 police. Nohy regálu jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

7 589 Kč
Odkládací stolek Sofie - bílý

Odkládací stolek Sofie je vyrobený z MDF desky v bílé barvě. Je rovný a jeho součástí jsou 2 úzké šuplíky. Nohy stolu a úchyty jsou z masivního dubu v přírodním odstínu.

5 388 Kč
Pracovna Sofie I - bílá

Pracovna Sofie je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí jsou psací stůl, komoda, úzký a široký regál.

40 553 Kč
Pracovna Sofie II - bílá

Pracovna Sofie II je vyrobená z MDF desky v bílé barvě. Její součástí jsou psací stůl, komoda, úzký a široký regál.

40 553 Kč