Psací stůl Noto - třešeň

083829

Nový produkt

Psací stůl Noto je vyrobený z MDF desky v odstínu třešeň. Je rovný a po obou stranách jsou 4 šuplíky s kovovými kulatými úchyty. Stůl Embro je možné využít jako toaletní stolek do ložnic nebo jako psací stůl do pracoven.

6-8 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

8 426 Kč

6 320 Kč

-2 106 Kč

- +

Psací stůl Noto - třešeň

Kolekce Noto je produktem dánského výrobce a díky svému provedení je vhodná pro vybavení ložnic, obývacích pokojů, pracoven nebo jiných prostorů domácnosti.

Psací stůl Noto je vyrobený z MDF desky v atraktivním odstínu třešeň. Jeho součástí je 8 šuplíků (na každé straně 4 šuplíky), které nabízí dostatek úložného prostoru. Úchytky jsou kulaté, nerezové. Sokl šuplíkové části je obloukovitě vytvarovaný a vzdušný. Stůl Noto je možné využít jako toaletní stolek do ložnic nebo jako psací stůl do pracoven.

Z kolekce Noto můžete objednávat různé varianty komod, šatních skříní, které nabízí praktické prostory pro uložení oděvů a jiných osobních potřeb. Nábytek v přírodním provedení domácnost provoní, zútulní, prohřeje a hlavně má dlouhou životnost. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.č. 607 187 466, rádi vám budeme nápomocní.

Barvahnědá
Výška75 cm
Šířka139 cm
Hloubka40 cm
Převládající materiálMDF deska
Druh dřeva / dekorborovice
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infodánský výrobce
Lesk - stolyne
Na kolečkáchne
S výsuvem na klávesnicine
Rohové provedení stolune
Typ stoluse šuplíky
Hmotnost (kg)30 kg
Specifikace odstínutřešeň
Noční stolek Klan 3šuplíky - bílý

Noční stolek Klan je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč
Komoda Noto 6S - třešeň

Komoda Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 krátké a 4 dlouhé šuplíky. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

5 045 Kč
Komoda Noto 7S - třešeň

Komoda Noto je vyrobena z MDF desky třešeň. Její součástí jsou 2 krátké a 5 dlouhých šuplíků. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

5 842 Kč
Šatní skříň Noto 2D2S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 dveře a 2 šuplík, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

6 851 Kč
Šatní skříň Noto 2D3S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 2 dveře a 3 šuplíky, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

7 913 Kč
Šatní skříň Noto 3D5S - třešeň

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF desky v odstínu třešeň. Její součástí jsou 3 dveře a 5 šuplíků, které jsou rozdělené na 3 horní (malé) a 2 spodní (velké). Skříň nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

13 755 Kč
Noční stolek Klan 3 šuplíky - třešeň

Noční stolek Klan je vyroben z borovice v odstínu třešeň. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč