Dětský pokoj Tonda 1 - atlantic/bílý/grafit

081774

Nový produkt

Dětský pokoj Tonda 1 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj

Free delivery !

4-8 týdnů

38 468 Kč

- +

Dětský pokoj Tonda 1 - atlantic/bílý/grafit

Moderní dětský či studentský pokoj nabízí mnoho úložného prostoru. Představujeme vám kolekci Tonda, kterou můžete vybavit ložnice, studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nábytek Tonda je vyroben z kvalitního lamina v barvě atlantic/bílý/grafit a má osobitý design. O kolekci Tonda můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police. V souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tonda a jejich rozměry. Nábytek se dodává v demontu. Dětský pokoj můžete také sestavit dle vlastních představ a možností. V nabídce naleznete jednotlivé segmenty tohoto pokoje.

Sestava pokoje obsahuje:

  • postel Tonda
  • komoda Tonda
  • psací stůl Tonda
  • regál Tonda
  • kombinovaná šatní skříň
  • police

 

Postel Tonda se dodává bez matrace, bez roštu. Ložná plocha postele je 90x200cm. Součástí postele jsou šuplíky, čelo a boční regál. Je možné poskládat levou i pravou variantu rohu. Z matrací doporučujeme Odette, která je vhodná do dětských a studentských postelí. Naleznete ji na našich stránkách. Rošt doporučujeme lamelový rošt s možností nastavení tuhosti lamel Double klasik.

Komoda má 5 šuplíků s přihrádkami.

Psací stůl je rovný, má skříňku, šuplíky a úzký regál.

Kombinovanou šatní skříň můžete sestavit jak v pravé, tak v levé variantě. Po otevření skříně vstoupíte do prostoru, který je rozdělen na šuplíkovou část s horními policemi a část s tyčí na šaty. Nejen uvnitř skříně je spousta úložného prostoru, ale také zvenčí můžete využít rohového regálu a polic.
 

 

 

Parametry:

Rozměry postele: 94 x 75 x 229cm (š,v,d)

Rozměry komody: 90 x 100 x 40cm (š,v,h)

Rozměry psacího stolu: 130 x 84 x 55cm (š,v,h)

Rozměry šatní skříně: 135 x 195 x 135cm (š,v,h)

 

Materiál: lamino
Barva: atlantic/bílý/grafit
Dodání: v demontu
Záruka: 2 roky

Pro holky/kluky - dětské a studentské pokojepro kluky
Pro studenty/mimina - dětské a studentské pokojepro studenty
Barvabílá
Převládající materiállamino - bez textury
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infos roštem, bez matrace
Pro počet dětí - dětské a studentské pokojepro 1 dítě
S psacím stolem - dětské a studentské pokojeano
S postelí - dětské a studentské pokojeano
Doplňková barvamodrá
Specifikace odstínuatlantic/bílý/grafit
Lesk - dětské a studentské pokojene
Válenda s úložným prostorem Aleš 80x200

Kvalitní válendy s úložným prostorem a volně loženou matrací a volně loženým polohovacím lamelovým roštem to je válenda Aleš. Jedná se o český výrobek. Možnost výběru látky a matrace. Velikost 80x200cm.

10 634 Kč
Dětská postel Tonda 90x200cm - atlantic/bí...

Postel Tonda vhodná do dětského pokoje pro kluky.

6 079 Kč
Psací stůl Tonda - atlantic/bílý/grafit

Psací stůl Tonda je novinkou ta trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

4 302 Kč
Komoda Tonda - atlantic/bílý/grafit

Komoda Tonda je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj

4 767 Kč
Kombinovaná šatní skříň Tonda - atlantic/b...

Šatní skříň Tonda je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

15 637 Kč
Regál Tonda 5 - atlantic/bílý/grafit

Regál Tonda je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

4 264 Kč
Regál Tonda 6 - atlantic/bílý/grafit

Regál Tonda 6 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

3 333 Kč
Police Tonda 10 - atlantic/bílý/grafit

Police Tonda 10 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

1 704 Kč
Skříň Tonda 3 - atlantic/bílý/grafit

Skříň Tonda 3 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

5 735 Kč
Rohová šatní skříň Tonda - atlantic/bílý/g...

Rohová skříň Tonda je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

8 468 Kč
Skříň Tonda 4 - atlantic/bílý/grafit

Skříň Tonda 4 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

4 853 Kč
Televizní stolek Tonda - atlantic/bílý/grafit

Televizní stolek Tonda je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj

3 836 Kč
Police Tonda 11 - atlantic/bílý/grafit

Police Tonda 11 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

1 593 Kč
Dětský pokoj Tonda 2 - atlantic/bílý/grafit

Novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

28 149 Kč
Dětský pokoj Tonda 3 - atlantic/bílý/grafit

Dětský pokoj Tonda 3 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

25 306 Kč
Postel Tonda s regálem 90x200cm - atlantic...

Postel s praktickým regálem patří do dětského a studentského programu Tonda. Je vyrobena z lamina v barvě modrá/bílá/šedá.

7 795 Kč
Regál k posteli Tonda

Praktický regál vhodný k posteli Tonda, nabízí mnoho úložného prostoru.

1 800 Kč