Šatní skříň Noto 2D3S - bílá

083826

Nový produkt

Šatní skříň Noto je vyrobena z MDF materiálu v bílé barvě. Její součástí jsou 2 dveře a 3 šuplíky, které nabízí prostory pro uložení šatů a drobných oděvů. Tuto atraktivní kolekci můžete umístit jak do ložnice, tak obývacího pokoje, pracovny nebo jiného prostoru domácnosti.

6-8 týdnů

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

10 551 Kč

7 913 Kč

-2 638 Kč

- +

Šatní skříň Noto 2D3S - bílá

Kolekce Noto je produktem dánského výrobce a díky svému provedení je vhodná pro vybavení ložnic, obývacích pokojů, pracoven nebo jiných prostorů domácnosti.

Šatní skříň je vysoká, vyrobená z MDF materiálu v bílé barvě. Korpus skříně je z 15mm MDF desky, zadní stěna je z 15mm HDF desek. Úchytky jsou kulaté, nerezové. Sokl a horní římsa skříně jsou obloukovitě vytvarované. Čelní plochy dvířek mají zdobné frézkování. Šatní skříň je 2 dvéřová, uvnitř vybavená tyčí na šaty a ve spodní části skříně jsou 3 šuplíky.

Z kolekce Noto můžete objednávat různé varianty komod, šatních skříní, které nabízí praktické prostory pro uložení oděvů a jiných osobních potřeb. Nábytek v bílém provedení je stále žádaný, prostory zjemní, zesvětlí a opticky zvětší.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.č. 607 187 466 rádi vám budeme nápomocní.

Barvabílá
Výška191 cm
Šířka81 cm
Hloubka49 cm
Převládající materiálMDF deska
Způsob dodánív demontu
Doplňkové infozadní stěna z HDF desek
Poznámkačelní plochy dvířek - zdobné frézkování
Hmotnost (kg)43 kg
Lesk - skříněne
S osvětlením - skříněne
Varianta - šatní skříněs šatníkovou tyčí
Typ šatní skřínědvoudvéřová
Typ dveří - šatní skříněklasické/otočné
Se zrcadlem - šatní skříněne
Noční stolek Klan 3šuplíky - bílý

Noční stolek Klan je vyroben z MDF desky v bílé barvě. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč
Noční stolek Klan 3 šuplíky - třešeň

Noční stolek Klan je vyroben z borovice v odstínu třešeň. Jde o kvalitní provedení moderního stolku se třemi šuplíky a kulatými kovovými úchyty.

2 427 Kč