Dětské psací stoly z masivu 

Dětské psací stoly z masivu

Masiv je při výrobě nábytku považován za jeden z nejkvalitnějších materiálů a proto dětské psací stoly z masivu patří mezi často hledané díly pro dětské či studentské pokoje. Nejpoužívanější je masiv dubu, buku a nebo masiv borovice který je nejlevnější variantou. Psací stoly jsou velmi pevné a vysoce kvalitní, v dětském pokoji který je sladěn v jednom duchu vypadají prostě výborně.

Z masivu můžeme nabídnou i ostatní díly dětského pokoje jako jsou komody, regály police nebo šatní skříně z masivu. Výsledkem je celý pokoj krásně sladěný z kvalitního a přírodního materiálu.

Rustikální psací stůl v selském stylu. Vyroben z kvalitního masivu borovice vhodný pro vybavení místnosti v rustikálním stylu.Možnost moření do více odstínů!!

13 354 Kč
6 - 8 týdnů

Dřevěný stůl z masivního borového dřeva, pokrytý přírodním včelím voskem, který dělá nábytek ekologickým nábytkem. Psací stůl vhodný do pracovny.Možnost moření do více odstínů!!

13 864 Kč
6 - 8 týdnů

Psací stůl v selském stylu vyrobený z bytelného dřeva s možností výběru možení. Možnost moření do více odstínů!!

14 101 Kč
6 - 8 týdnů

Psací stůl v rustikálním selském stylu BIK 04 vyroben z masivu borovice. Jeho robusní vzhled zaručí dlouhou životnost nábytku.Možnost moření do více odstínů!!

17 420 Kč
6 - 8 týdnů
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek