Dětské patrové postele se stolem a skříní 

Dětské patrové postele se stolem a skříní

Málo prostoru v dětském pokoji zajisté vyřeší dětské patrové postele a nejlépe v kombinaci s psacím stolem a skříní. Tyto levné varianty dětského nábytku ušetří mnoho peněz i prostoru, který děti využijí například pro hraní. V nabídce naleznete postele vhodné jak pro kluky tak holky, s úložným prostorem i s přistýlkou.

Často tyto postele vystavíme také do akce a pak lze patrové postele zakoupit i levně. Ložná plocha postelí je ve většině případech 90x200cm vyjímkou ale není ani rozměr 80x200cm. Pod vrchní vyvýšenou postelí nejčastěji postele disponují psacím stolem nebo skříní. Pokud i tak budete postrádat úložný prostor v pokojíčku, můžeme nabídnout dětské komody ve stejném stylu jako je postel.

Dětská vyvýšená postel s úložným prostorem Moli s psacím stolem ve dvou barevných provedeních. Postel nabízíme žlutou nebo modrou.

10 757 Kč
4-8 týdnů

Dětská patrová postel s úložným prostorem Moli žlutá nebo modrá.

11 328 Kč
4-8 týdnů

Dětská patrová postel s úložným prostorem Moli ve dvou barevných provedeních. Díky variabilitě programu Moli, můžete poskládat dětský pokoj podle vašich představ a možností.

11 393 Kč
4-8 týdnů

Nábytek dánského výrobce se pyšní vysoce kvalitními a přírodními materiály.

13 781 Kč
8 - 10 týdnů
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek