Dětské patrové postele se stolem a skříní 

Dětské patrové postele se stolem a skříní

Málo prostoru v dětském pokoji zajisté vyřeší dětské patrové postele a nejlépe v kombinaci s psacím stolem a skříní. Tyto levné varianty dětského nábytku ušetří mnoho peněz i prostoru, který děti využijí například pro hraní. V nabídce naleznete postele vhodné jak pro kluky tak holky, s úložným prostorem i s přistýlkou.

Často tyto postele vystavíme také do akce a pak lze patrové postele zakoupit i levně. Ložná plocha postelí je ve většině případech 90x200cm vyjímkou ale není ani rozměr 80x200cm. Pod vrchní vyvýšenou postelí nejčastěji postele disponují psacím stolem nebo skříní. Pokud i tak budete postrádat úložný prostor v pokojíčku, můžeme nabídnout dětské komody ve stejném stylu jako je postel.

Dětská vyvýšená postel s úložným prostorem Moli s psacím stolem ve dvou barevných provedeních. Postel nabízíme žlutou nebo modrou.

13 763 Kč
4-8 týdnů

Dětská patrová postel s úložným prostorem Moli žlutá nebo modrá.

12 950 Kč
4-8 týdnů

Dětská patrová postel s úložným prostorem Moli ve dvou barevných provedeních. Díky variabilitě programu Moli, můžete poskládat dětský pokoj podle vašich představ a možností.

13 005 Kč
4-8 týdnů

Dětská vyvýšená postel s úložným prostorem Moli s psacím stolem.

13 763 Kč
Skladem
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek