Dětské pokoje pro kluka 

Dětské pokoje pro kluka

Dětské pokoje v barvě modré, zelené, hnědé či přírodní, tyto všechny díly nábytku jsme zařadily pro vybavení pokojíčku pro kluka. V nabídce naleznete pokoje z masivu nebo lamina a veškeré díly celé sestavy pokoje pro kluky lze zakoupit také samostatně po jednotlivých dílech. Tyto pokoje často dáváme do akce a dětský pokoj lze tedy zakoupit i levně.

Jednotlivé díly celého pokoje lze zakoupit také po jednotlivých dílech a nemusíte tedy vybírat pouze celou sestavu ale dětský pokoj sestavit jen z dílů které potřebujete. V nabídce naleznete postele, dětské komody, skříně nebo například populární dětské patrové postele z masivu.

Novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

23 126 Kč
4-8 týdnů

Dětský pokoj Tonda 3 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj.

20 867 Kč
4-8 týdnů

Dětský pokoj Zoon 2 v kombinaci barev Dub Sonoma a Šedý antracit. Neutrální barevná kombinace vhodná jak do dívčího tak do chlapeckého dětského pokoje.

15 848 Kč
6-8 týdnů

Dětský pokoj Marek je svým provedením vhodný jak do dívčích, tak do chlapeckých pokojů. Nábytek je vyrobený z lamina v barvě grafit/enigma.

18 989 Kč
4-8 týdnů

Dětská nebo studentská sestava Marek je svým provedením vhodná jak do dívčích, tak do chlapeckých pokojů. Nábytek je vyrobený z lamina v barvě grafit/enigma.

20 805 Kč
4-8 týdnů

Dětský pokoj Zoon 1 v kombinaci Dub Sonoma a Šedý antracit. Neutrální barevná kombinace vhodná jak do dívčího tak do chlapeckého dětského pokoje.

27 717 Kč
6-8 týdnů

Dětský pokoj bílý Lolo pro holky nebo kluky s velkou možností kombinace jednotlivých dílů.

28 280 Kč
8-12 týdnů

Dětský pokoj Marek III v barvě grafit/enigma.

28 657 Kč
4-8 týdnů

Dětský pokoj Tonda 1 je novinkou na trhu. Tato kolekce obsahuje mnoho segmentů ze kterých sestavíte dětský nebo studentský pokoj

28 657 Kč
4-8 týdnů

Bílý dětský pokoj vhodný jak pro holky nebo kluky s velkou možností kombinace jednotlivých dílů.

33 221 Kč
8-12 týdnů

Dětský pokoj bílý Lolo pro holky nebo kluky s velkou možností kombinace jednotlivých dílů.

39 011 Kč
8-12 týdnů

Dětský pokoj Katka s postýlkou je určen pro nejmenší děti. Nábytek dánského výrobce nabízí produkty z kvalitního masivního materiálu, do které řadíme také sestavu Katka.

45 015 Kč
8-10 týdnů
Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek