Konferenční stolky 

Konferenční stolky do obývacího pokoje

Kategorie konferenční stolky nabízí stolky do obývacího pokoje kovové, z masivu či lamina. Konferenční stolky jsou nedílnou součástí každého obývacího pokoje a proto při jeho výběru věnujte zvýšenou pozornost. - Konferenční stolky - Obývací stěny - Tv stolky - Komody do obývacího pokoje - Knihovny a regály - Police do obývacího pokoje - Skříně do obývacího pokoje

Konferenční stolek v selském stylu. Vyroben z kvalitního masivu borovice.Možnost moření do více odstínů!!

8 370 Kč
4-8 týdnů

Konferenční stolek v selském stylu. Vyroben z kvalitního masivu borovice.Možnost moření do více odstínů!!

8 556 Kč
4-8 týdnů

Kolekce Diego je určena pro vybavení jídelen nebo obývacích pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu ořech brazilský.

1 926 Kč
4-6 týdnů

Kolekce nábytku Bay je produktem francouzského výrobce. Co jistě oceníte je moderní design v příjemných barvách. Konferenční stolek nabízí dostatek odkládacího prostoru na horní desce a malý šuplík na boku.

4 989 Kč
4-6 týdnů

Odkládací stolek najde své uplatnění v každé domácnosti. Poslouží především k odložení telefonu, kabelky, klíčů, novin, dopisů apod. Vysoký odkládací stolek Lonar dobře poslouží také jako toaletní stolek k nástěnnému zrcadlu. Je vyroben z lamina, přesto je velmi pevný a stabilní.

4 800 Kč 5 760 Kč
Snížená cena!
4-6 týdnů

Moderní design s nádechem retro stylu nabízí kolekce Dona. Nábytek působí čistě, jemně a pokud chcete mít obývací pokoj nebo jídelnu vybavenou elegantním nábytkem, rozhodně vám tuto kolekci doporučujeme.

4 079 Kč
4-6 týdnů
Zobrazeno 121 – 126 z 126 položek